اسب سواری
  • ۰ تومان
  • ۰

مجموعه سوارکاری و پرورش اسب عطرین (ایمانی)

آموزش سوارکاری زیر نظر مربی آقا وخانم ، پانسیون اسب آموزش و تعلیم کره . دارای فضایی زیبا و دیدنی

آموزش سوارکاری زیر نظر مربی آقا وخانم ، پانسیون اسب آموزش و تعلیم کره . دارای فضایی زیبا و دیدنی

ویژگی‌ها و امکانات مجموعه سوارکاری و پرورش اسب عطرین (ایمانی)

رشته های مجموعه سوارکاری و پرورش اسب عطرین (ایمانی)

  • سوارکاری آزاد
  • آموزش

درباره مجموعه سوارکاری و پرورش اسب عطرین (ایمانی)


مجموعه سوارکاری مجموعه سوارکاری و پرورش اسب عطرین (ایمانی) ویژه استفاده برای آقایان بانوان واقع در شهر تهران به آدرس : شهر ری ، قلعه نو ، جاده عشق آباد اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به ورزشکاران و متقاضیات استفاده از این مجموعه ورزشی کرده است.


مجموعه سوارکاری مجموعه سوارکاری و پرورش اسب عطرین (ایمانی) در رشته های سوارکاری آزاد, آموزش, امکان ارائه خدمات به ورزشکاران را دارد همچنین مجموعه ورزشی مجموعه سوارکاری و پرورش اسب عطرین (ایمانی) دارای ویژگی هایی مانند میباشد که ورزشکاران و متقاضیان استفاده از این باشگاه میتوانند از این خدمات استفاده کنند.


کاربران میتوانید در صورت فعال بودن ثبت نام انلاین کلاسهای ورزشی این مجموعه و یا فعال بودن امکان رزرو سانسها در صفحه مجموعه مجموعه سوارکاری و پرورش اسب عطرین (ایمانی) اقدام به خرید و یا رزرو آنلاین سانسها یا خدمات مجموعه مجموعه سوارکاری و پرورش اسب عطرین (ایمانی) کنند.


همچنین برای مشاهده آدرس دقیق باشگاه مجموعه سوارکاری و پرورش اسب عطرین (ایمانی) بر روی نقشه میتوانید بر روی دکمه نمایش روی نقشه کلیک کنید و همچنین برای مسیر یابی با اپلیکیشن های مسیریاب برای رفتن به ادرس مجموعه میتوانید بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش روی نقشه بر روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا این امکان برای حمل ونقل راحت تر به باشگاه مجموعه سوارکاری و پرورش اسب عطرین (ایمانی) فعال شود.


کاربران یا ورزشکارانی که تجربه استفاده از مجموعه مجموعه سوارکاری و پرورش اسب عطرین (ایمانی) را دارند میتوانند در بخش نظرات و تجربه استفاده از خدمات باشگاه مجموعه سوارکاری و پرورش اسب عطرین (ایمانی) را برای دیگر کاربران به اشتراک بگزارند.


مدیر باشگاه مجموعه سوارکاری و پرورش اسب عطرین (ایمانی) امیدوار است کاربران و ورزشکاران باشگاه مجموعه سوارکاری و پرورش اسب عطرین (ایمانی) بهترین خدمات و تجربه را در مجموعه مجموعه سوارکاری و پرورش اسب عطرین (ایمانی) داشته باشند.

۰ نظر برای مجموعه سوارکاری و پرورش اسب عطرین (ایمانی) ثبت شده

ثبت نظر جدید

امتیاز: