امادگی-جسمانی
  • ۰ تومان
  • ۰

باشگاه ورزشی استوار 1 اصفهان

مجموعه باشگاههای استوار واقع در شهرستان اصفهان در رشته های رزمی .کراسفیت.تناسب اندام در خدمت شماست

مجموعه باشگاههای استوار واقع در شهرستان اصفهان در رشته های رزمی .کراسفیت.تناسب اندام در خدمت شماست

ویژگی‌ها و امکانات باشگاه ورزشی استوار 1 اصفهان

  • بوفه
  • سیستم گرمایشی و سرمایشی

رشته های باشگاه ورزشی استوار 1 اصفهان

  • فیتنس
  • کراس فیت

درباره باشگاه ورزشی استوار 1 اصفهان

با مدیریت حمیدرضا لادور قهرمان چندین دوره مسابقات جهانی و آسیایی  ووشو
بانوان و آقایان
دارای کلاس‌های رزمی وتناسب اندام

مجموعه باشگاههای استوار واقع در شهرستان اصفهان باشگاههایی عمومی برای اقایان و بانوان همه روزه صبح تا شب در رشته های رزمی .کراسفیت.تناسب اندام در خدمت شماست


مجموعه آمادگی جسمانی باشگاه ورزشی استوار 1 اصفهان ویژه استفاده برای آقایان واقع در شهر اصفهان به آدرس : میدان لاله اتوبان چمران کوچه52 اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به ورزشکاران و متقاضیات استفاده از این مجموعه ورزشی کرده است.


مجموعه آمادگی جسمانی باشگاه ورزشی استوار 1 اصفهان در رشته های فیتنس, کراس فیت, امکان ارائه خدمات به ورزشکاران را دارد همچنین مجموعه ورزشی باشگاه ورزشی استوار 1 اصفهان دارای ویژگی هایی مانند بوفه, سیستم گرمایشی و سرمایشی, میباشد که ورزشکاران و متقاضیان استفاده از این باشگاه میتوانند از این خدمات استفاده کنند.


کاربران میتوانید در صورت فعال بودن ثبت نام انلاین کلاسهای ورزشی این مجموعه و یا فعال بودن امکان رزرو سانسها در صفحه مجموعه باشگاه ورزشی استوار 1 اصفهان اقدام به خرید و یا رزرو آنلاین سانسها یا خدمات مجموعه باشگاه ورزشی استوار 1 اصفهان کنند.


همچنین برای مشاهده آدرس دقیق باشگاه باشگاه ورزشی استوار 1 اصفهان بر روی نقشه میتوانید بر روی دکمه نمایش روی نقشه کلیک کنید و همچنین برای مسیر یابی با اپلیکیشن های مسیریاب برای رفتن به ادرس مجموعه میتوانید بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش روی نقشه بر روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا این امکان برای حمل ونقل راحت تر به باشگاه باشگاه ورزشی استوار 1 اصفهان فعال شود.


کاربران یا ورزشکارانی که تجربه استفاده از مجموعه باشگاه ورزشی استوار 1 اصفهان را دارند میتوانند در بخش نظرات و تجربه استفاده از خدمات باشگاه باشگاه ورزشی استوار 1 اصفهان را برای دیگر کاربران به اشتراک بگزارند.


مدیر باشگاه باشگاه ورزشی استوار 1 اصفهان امیدوار است کاربران و ورزشکاران باشگاه باشگاه ورزشی استوار 1 اصفهان بهترین خدمات و تجربه را در مجموعه باشگاه ورزشی استوار 1 اصفهان داشته باشند.

۰ نظر برای باشگاه ورزشی استوار 1 اصفهان ثبت شده

ثبت نظر جدید

امتیاز: