امادگی-جسمانی
  • ۰ تومان
  • ۵

اکادمی بدنسازی تاپ استایل

باشگاه ورزشی تاپ اساتیل ، یکی از مجهزترین و بهترین باشگاه‌های ورزشی شهر ارومیه می باشد. این باشگاه با هدف ارائه خدمات سلامتی و ورزشی به علاقه مندان ورزش آماده ی ارائه خدمات می باشد.

باشگاه ورزشی تاپ اساتیل ، یکی از مجهزترین و بهترین باشگاه‌های ورزشی شهر ارومیه می باشد. این باشگاه با هدف ارائه خدمات سلامتی و ورزشی به علاقه مندان ورزش آماده ی ارائه خدمات می باشد.

ویژگی‌ها و امکانات اکادمی بدنسازی تاپ استایل

  • بوفه
  • رختکن
  • دوش

رشته های اکادمی بدنسازی تاپ استایل

  • فیتنس
  • ایروفیتنس
  • کراس فیت
  • بدنسازی

درباره اکادمی بدنسازی تاپ استایل

باشگاه ورزشی تاپ اساتیل ، یکی از مجهزترین و بهترین باشگاه‌های ورزشی شهر با امکاناتی مثل بوفه دوش و رختن آماده ارائه خدمات به ورزشکاران عزیز در رشته های فیتنس ایروفیتنس کراس فیت و بدنسازی میباشد.
میتوانید با ثبت نام اینترنتی در باشگاه بدنسازی تاپ استایل بدون نیاز به چاپ بلیط از امکانات باشگاه استفاده کنید

ساعت کاری باشگاه تاپ استایل:

بانوان:00 :8 الی 13:00  

اقایان : 14:00 الی 23:00

 

 


باشگاه بدنسازی و مجموعه آمادگی جسمانی اکادمی بدنسازی تاپ استایل ویژه استفاده برای آقایان بانوان واقع در شهر ارومیه به آدرس : خیابان نبوت (شیخ تپه)-جنب بانک ملی اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به ورزشکاران و متقاضیات استفاده از این مجموعه ورزشی کرده است.


مجموعه آمادگی جسمانی اکادمی بدنسازی تاپ استایل در رشته های فیتنس, ایروفیتنس, کراس فیت, بدنسازی, امکان ارائه خدمات به ورزشکاران را دارد همچنین مجموعه ورزشی اکادمی بدنسازی تاپ استایل دارای ویژگی هایی مانند بوفه, رختکن, دوش, میباشد که ورزشکاران و متقاضیان استفاده از این باشگاه میتوانند از این خدمات استفاده کنند.


کاربران میتوانید در صورت فعال بودن ثبت نام انلاین کلاسهای ورزشی این مجموعه و یا فعال بودن امکان رزرو سانسها در صفحه مجموعه اکادمی بدنسازی تاپ استایل اقدام به خرید و یا رزرو آنلاین سانسها یا خدمات مجموعه اکادمی بدنسازی تاپ استایل کنند.


همچنین برای مشاهده آدرس دقیق باشگاه اکادمی بدنسازی تاپ استایل بر روی نقشه میتوانید بر روی دکمه نمایش روی نقشه کلیک کنید و همچنین برای مسیر یابی با اپلیکیشن های مسیریاب برای رفتن به ادرس مجموعه میتوانید بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش روی نقشه بر روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا این امکان برای حمل ونقل راحت تر به باشگاه اکادمی بدنسازی تاپ استایل فعال شود.


کاربران یا ورزشکارانی که تجربه استفاده از مجموعه اکادمی بدنسازی تاپ استایل را دارند میتوانند در بخش نظرات و تجربه استفاده از خدمات باشگاه اکادمی بدنسازی تاپ استایل را برای دیگر کاربران به اشتراک بگزارند.


مدیر باشگاه اکادمی بدنسازی تاپ استایل امیدوار است کاربران و ورزشکاران باشگاه اکادمی بدنسازی تاپ استایل بهترین خدمات و تجربه را در مجموعه اکادمی بدنسازی تاپ استایل داشته باشند.

۰ نظر برای اکادمی بدنسازی تاپ استایل ثبت شده

ثبت نظر جدید

امتیاز:

در حال ارسال ...