امادگی-جسمانی
  • ۰ تومان
  • ۰

باشگاه بدنسازی تنفس مشهد

مشخصات تماس و آدرس باشگاه بدنسازی تنفس مشهد

مشخصات تماس و آدرس باشگاه بدنسازی تنفس مشهد

  • جنسیت : بانوان
  • آدرس : مشهد بلوار استقلال، بین استقلال ۹ و میدان معلم پلاک ۷۳ جنب گالری نیک افروز
  • تلفن : ۰۹۱۰۳۲۰۰۷۶۱

ویژگی‌ها و امکانات باشگاه بدنسازی تنفس مشهد

  • رختکن

رشته های باشگاه بدنسازی تنفس مشهد

  • ماساژ
  • آمادگی جسمانی
  • بدنسازی
  • فیتنس

درباره باشگاه بدنسازی تنفس مشهد

🟣 کلاس های تناسب اندام ( لاغری_حجم دهی ) با چربی سوزی و عضله سازی بالا زیر نظر اساتید دانشگاهی، کارشناسان ارشد تربیت بدنی، علوم ورزشی و مربیان بین المللی

🟣 تمرینات تخصصی ویژه سالمندان و افراد آسیب دیده

🟣 تمرینات تخصصی اصلاحی جهت رفع مشکلات اسکلتی_عضلانی

🟣 تمرینات تخصصی ویژه کودکان( افزایش قد، آموزش حرکات پایه ژیمناستیک و کراسفیت)

🟣 برگزاری کلاس های پیلاتس، فیتنس، بدنسازی، یوگا، ایروبیک پیشرفته و ژیمناستیک

🟣 ماساژ / تمرینات فانکشنال


باشگاه بدنسازی و مجموعه آمادگی جسمانی باشگاه بدنسازی تنفس مشهد ویژه استفاده برای بانوان واقع در شهر مشهد به آدرس : بلوار استقلال، بین استقلال ۹ و میدان معلم پلاک ۷۳ جنب گالری نیک افروز اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به ورزشکاران و متقاضیات استفاده از این مجموعه ورزشی کرده است.


مجموعه آمادگی جسمانی باشگاه بدنسازی تنفس مشهد در رشته های ماساژ, آمادگی جسمانی, بدنسازی, فیتنس, امکان ارائه خدمات به ورزشکاران را دارد همچنین مجموعه ورزشی باشگاه بدنسازی تنفس مشهد دارای ویژگی هایی مانند رختکن, میباشد که ورزشکاران و متقاضیان استفاده از این باشگاه میتوانند از این خدمات استفاده کنند.


کاربران میتوانید در صورت فعال بودن ثبت نام انلاین کلاسهای ورزشی این مجموعه و یا فعال بودن امکان رزرو سانسها در صفحه مجموعه باشگاه بدنسازی تنفس مشهد اقدام به خرید و یا رزرو آنلاین سانسها یا خدمات مجموعه باشگاه بدنسازی تنفس مشهد کنند.


همچنین برای مشاهده آدرس دقیق باشگاه باشگاه بدنسازی تنفس مشهد بر روی نقشه میتوانید بر روی دکمه نمایش روی نقشه کلیک کنید و همچنین برای مسیر یابی با اپلیکیشن های مسیریاب برای رفتن به ادرس مجموعه میتوانید بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش روی نقشه بر روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا این امکان برای حمل ونقل راحت تر به باشگاه باشگاه بدنسازی تنفس مشهد فعال شود.


کاربران یا ورزشکارانی که تجربه استفاده از مجموعه باشگاه بدنسازی تنفس مشهد را دارند میتوانند در بخش نظرات و تجربه استفاده از خدمات باشگاه باشگاه بدنسازی تنفس مشهد را برای دیگر کاربران به اشتراک بگزارند.


مدیر باشگاه باشگاه بدنسازی تنفس مشهد امیدوار است کاربران و ورزشکاران باشگاه باشگاه بدنسازی تنفس مشهد بهترین خدمات و تجربه را در مجموعه باشگاه بدنسازی تنفس مشهد داشته باشند.

۰ نظر برای باشگاه بدنسازی تنفس مشهد ثبت شده

ثبت نظر جدید

امتیاز: