null
  • ۰ تومان
  • ۰

باشگاه امورزش جودو

باشگاه اموزشی جودو اماده جذب ورزش دوستان به این رشته برای اموزش میباشد که عهده این اموزش را استاد افشار بر دوش دارد

باشگاه اموزشی جودو اماده جذب ورزش دوستان به این رشته برای اموزش میباشد که عهده این اموزش را استاد افشار بر دوش دارد

  • جنسیت : آقایان بانوان
  • آدرس : ارومیه خیابان امام- راسته غلامخان-باشگاه اموزش جودو
  • تلفن : ۰۹۳۷۵۶۸۵۳۳۸

ویژگی‌ها و امکانات باشگاه امورزش جودو

  • سرویس بهداشتی
  • رختکن

رشته های باشگاه امورزش جودو

  • جودو

درباره باشگاه امورزش جودو

باشگاه اموزشی جودو اماده جذب ورزش دوستان به این رشته برای اموزش میباشد
که عهده این اموزش را استاد افشار بر دوش دارد که در کنار این استاد مربیان مجرب نیز هستند

ساعت کاری باشگاه اموزشی جودو به صورت گردشی میباشد که برای تعیین وقت و رزرو حتما با باشگاه هماهنگ شوید

مجموعه ورزشهای رزمی باشگاه امورزش جودو ویژه استفاده برای آقایان بانوان واقع در شهر ارومیه به آدرس : خیابان امام- راسته غلامخان-باشگاه اموزش جودو اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به ورزشکاران و متقاضیات استفاده از این مجموعه ورزشی کرده است.


مجموعه ورزشهای رزمی باشگاه امورزش جودو در رشته های جودو, امکان ارائه خدمات به ورزشکاران را دارد همچنین مجموعه ورزشی باشگاه امورزش جودو دارای ویژگی هایی مانند سرویس بهداشتی, رختکن, میباشد که ورزشکاران و متقاضیان استفاده از این باشگاه میتوانند از این خدمات استفاده کنند.


کاربران میتوانید در صورت فعال بودن ثبت نام انلاین کلاسهای ورزشی این مجموعه و یا فعال بودن امکان رزرو سانسها در صفحه مجموعه باشگاه امورزش جودو اقدام به خرید و یا رزرو آنلاین سانسها یا خدمات مجموعه باشگاه امورزش جودو کنند.


همچنین برای مشاهده آدرس دقیق باشگاه باشگاه امورزش جودو بر روی نقشه میتوانید بر روی دکمه نمایش روی نقشه کلیک کنید و همچنین برای مسیر یابی با اپلیکیشن های مسیریاب برای رفتن به ادرس مجموعه میتوانید بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش روی نقشه بر روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا این امکان برای حمل ونقل راحت تر به باشگاه باشگاه امورزش جودو فعال شود.


کاربران یا ورزشکارانی که تجربه استفاده از مجموعه باشگاه امورزش جودو را دارند میتوانند در بخش نظرات و تجربه استفاده از خدمات باشگاه باشگاه امورزش جودو را برای دیگر کاربران به اشتراک بگزارند.


مدیر باشگاه باشگاه امورزش جودو امیدوار است کاربران و ورزشکاران باشگاه باشگاه امورزش جودو بهترین خدمات و تجربه را در مجموعه باشگاه امورزش جودو داشته باشند.

۰ نظر برای باشگاه امورزش جودو ثبت شده

ثبت نظر جدید

امتیاز: