تیراندازی
  • ۰ تومان
  • ۰

باشگاه تیراندازی شلیک

باشگاه تیراندازی شلیک، باشگاه تخصصی تیراندازی در ارومیه است که امکاناتی مانند سالن تیر اندازی، خط دارت حرفه ای، کافی شاپ دارد.

باشگاه تیراندازی شلیک، باشگاه تخصصی تیراندازی در ارومیه است که امکاناتی مانند سالن تیر اندازی، خط دارت حرفه ای، کافی شاپ دارد.

  • جنسیت : آقایان بانوان
  • آدرس : ارومیه خیابان برق، پایینتر از فرمانداری ، نبش کوی بهار ، جنب فروشگاه چای و قهوه خوش دم
  • تلفن : ۰۴۴۳۳۴۴۶۸۵۷

ویژگی‌ها و امکانات باشگاه تیراندازی شلیک

رشته های باشگاه تیراندازی شلیک

درباره باشگاه تیراندازی شلیک


مجموعه تیراندازی باشگاه تیراندازی شلیک ویژه استفاده برای آقایان بانوان واقع در شهر ارومیه به آدرس : خیابان برق، پایینتر از فرمانداری ، نبش کوی بهار ، جنب فروشگاه چای و قهوه خوش دم اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به ورزشکاران و متقاضیات استفاده از این مجموعه ورزشی کرده است.


مجموعه تیراندازی باشگاه تیراندازی شلیک در رشته های امکان ارائه خدمات به ورزشکاران را دارد همچنین مجموعه ورزشی باشگاه تیراندازی شلیک دارای ویژگی هایی مانند میباشد که ورزشکاران و متقاضیان استفاده از این باشگاه میتوانند از این خدمات استفاده کنند.


کاربران میتوانید در صورت فعال بودن ثبت نام انلاین کلاسهای ورزشی این مجموعه و یا فعال بودن امکان رزرو سانسها در صفحه مجموعه باشگاه تیراندازی شلیک اقدام به خرید و یا رزرو آنلاین سانسها یا خدمات مجموعه باشگاه تیراندازی شلیک کنند.


همچنین برای مشاهده آدرس دقیق باشگاه باشگاه تیراندازی شلیک بر روی نقشه میتوانید بر روی دکمه نمایش روی نقشه کلیک کنید و همچنین برای مسیر یابی با اپلیکیشن های مسیریاب برای رفتن به ادرس مجموعه میتوانید بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش روی نقشه بر روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا این امکان برای حمل ونقل راحت تر به باشگاه باشگاه تیراندازی شلیک فعال شود.


کاربران یا ورزشکارانی که تجربه استفاده از مجموعه باشگاه تیراندازی شلیک را دارند میتوانند در بخش نظرات و تجربه استفاده از خدمات باشگاه باشگاه تیراندازی شلیک را برای دیگر کاربران به اشتراک بگزارند.


مدیر باشگاه باشگاه تیراندازی شلیک امیدوار است کاربران و ورزشکاران باشگاه باشگاه تیراندازی شلیک بهترین خدمات و تجربه را در مجموعه باشگاه تیراندازی شلیک داشته باشند.

۰ نظر برای باشگاه تیراندازی شلیک ثبت شده

ثبت نظر جدید

امتیاز: