امادگی-جسمانی
  • ۰ تومان
  • ۰

باشگاه رزمی بانوان تهران

کیک بوکسینگ ، کونگ فو ، دفاع شخصی و تکواندو بانوان از مبتدی تا حرفه ای در سطح جهانی ویژه بانوان برای همه سنین

کیک بوکسینگ ، کونگ فو ، دفاع شخصی و تکواندو بانوان از مبتدی تا حرفه ای در سطح جهانی ویژه بانوان برای همه سنین

  • جنسیت : بانوان
  • آدرس : تهران خیابان شریعتی - میرداماد بلوار رودبار غربی(جنوبی) نبش بن بست کمال
  • تلفن :

ویژگی‌ها و امکانات باشگاه رزمی بانوان تهران

رشته های باشگاه رزمی بانوان تهران

درباره باشگاه رزمی بانوان تهران

آموزش کیک بوکسنگ ، دفاع شخصی و تکواندو بانوان از مبتدی تا حرفه ای  ویژه بانوان برای همه سنین
آموزش تکنیک های مبارزه ، دفاع شخصی خیابانی 
آمادگی برای مسابقات و رقابت های کشوری ، قاره ای و جهانی


مجموعه آمادگی جسمانی باشگاه رزمی بانوان تهران ویژه استفاده برای بانوان واقع در شهر تهران به آدرس : خیابان شریعتی - میرداماد بلوار رودبار غربی(جنوبی) نبش بن بست کمال اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به ورزشکاران و متقاضیات استفاده از این مجموعه ورزشی کرده است.


مجموعه آمادگی جسمانی باشگاه رزمی بانوان تهران در رشته های امکان ارائه خدمات به ورزشکاران را دارد همچنین مجموعه ورزشی باشگاه رزمی بانوان تهران دارای ویژگی هایی مانند میباشد که ورزشکاران و متقاضیان استفاده از این باشگاه میتوانند از این خدمات استفاده کنند.


کاربران میتوانید در صورت فعال بودن ثبت نام انلاین کلاسهای ورزشی این مجموعه و یا فعال بودن امکان رزرو سانسها در صفحه مجموعه باشگاه رزمی بانوان تهران اقدام به خرید و یا رزرو آنلاین سانسها یا خدمات مجموعه باشگاه رزمی بانوان تهران کنند.


همچنین برای مشاهده آدرس دقیق باشگاه باشگاه رزمی بانوان تهران بر روی نقشه میتوانید بر روی دکمه نمایش روی نقشه کلیک کنید و همچنین برای مسیر یابی با اپلیکیشن های مسیریاب برای رفتن به ادرس مجموعه میتوانید بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش روی نقشه بر روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا این امکان برای حمل ونقل راحت تر به باشگاه باشگاه رزمی بانوان تهران فعال شود.


کاربران یا ورزشکارانی که تجربه استفاده از مجموعه باشگاه رزمی بانوان تهران را دارند میتوانند در بخش نظرات و تجربه استفاده از خدمات باشگاه باشگاه رزمی بانوان تهران را برای دیگر کاربران به اشتراک بگزارند.


مدیر باشگاه باشگاه رزمی بانوان تهران امیدوار است کاربران و ورزشکاران باشگاه باشگاه رزمی بانوان تهران بهترین خدمات و تجربه را در مجموعه باشگاه رزمی بانوان تهران داشته باشند.

۰ نظر برای باشگاه رزمی بانوان تهران ثبت شده

ثبت نظر جدید

امتیاز: