اسب سواری
  • ۰ تومان
  • ۰

باشگاه سوارکاری جم

باشگاه سوارکاری جم

باشگاه سوارکاری جم

ویژگی‌ها و امکانات باشگاه سوارکاری جم

  • پارکینگ
  • کافی شاپ

رشته های باشگاه سوارکاری جم

  • سوارکاری آزاد
  • آموزش
  • گشت های تفریحی
  • سوارکاری داخل مانژ
  • اسب دوانی

درباره باشگاه سوارکاری جم

باشگاه سوارکاری جم به همت استاد مهدی جمشید خانی و جناب سرهنگ نشاطی بزرگ در سال 1372 در مساحتی بالغ بر پنج هکتار تاسیس شد و سالهاست که وظیفه حفظ و اشاعه علمی ورزش فاخر سوارکاری و فرهنگ صحیح اسبداری را بدوش خود کشیده است. وجود طبیعت بکر و زمین مناسب برای آماده سازی اسبها در حوالی باشگاه جم ، محیط خصوصی و آرام جهت گشت داخل باشگاه ، یا به عبارتی جاده سلامتی اسب و سوار از ویژگی های مثبت این باشگاه می باشد که باعث جذب طرفداران سوارکاری به این باشگاه شده است. باشگاه اسب سواری جم دارای مربیان با تجربه و تخصصی با مجوز مربی گری از فدراسیون است. همچنین این باشگاه دارای مانژ استاندارد و درساژ ، پرش ، لوژ و امکانات دیگری مانند کافی شاپ و پارکینگ است. امکانات پانسیون و پرورش اسب نیز با پرداخت هزینه جداگانه در این باشگاه امکان پذیر است. باشگاه جم مناسب کودکان بالای 5 سال می باشد و امکان استفاده همزمان برای بانوان، آقایان و کودکان را داراست. همچنین کلاس های آموزشی این باشگاه بصورت خصوصی نیز برگذار می‌شود.


مجموعه سوارکاری باشگاه سوارکاری جم ویژه استفاده برای آقایان بانوان واقع در شهر تهران به آدرس : بزرگراه آزادگان جنوب، نرسیده به اتوبان ساوه، خیابان شمس آبادی، سوارکاری جم اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به ورزشکاران و متقاضیات استفاده از این مجموعه ورزشی کرده است.


مجموعه سوارکاری باشگاه سوارکاری جم در رشته های سوارکاری آزاد, آموزش, گشت های تفریحی, سوارکاری داخل مانژ, اسب دوانی, امکان ارائه خدمات به ورزشکاران را دارد همچنین مجموعه ورزشی باشگاه سوارکاری جم دارای ویژگی هایی مانند پارکینگ, کافی شاپ, میباشد که ورزشکاران و متقاضیان استفاده از این باشگاه میتوانند از این خدمات استفاده کنند.


کاربران میتوانید در صورت فعال بودن ثبت نام انلاین کلاسهای ورزشی این مجموعه و یا فعال بودن امکان رزرو سانسها در صفحه مجموعه باشگاه سوارکاری جم اقدام به خرید و یا رزرو آنلاین سانسها یا خدمات مجموعه باشگاه سوارکاری جم کنند.


همچنین برای مشاهده آدرس دقیق باشگاه باشگاه سوارکاری جم بر روی نقشه میتوانید بر روی دکمه نمایش روی نقشه کلیک کنید و همچنین برای مسیر یابی با اپلیکیشن های مسیریاب برای رفتن به ادرس مجموعه میتوانید بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش روی نقشه بر روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا این امکان برای حمل ونقل راحت تر به باشگاه باشگاه سوارکاری جم فعال شود.


کاربران یا ورزشکارانی که تجربه استفاده از مجموعه باشگاه سوارکاری جم را دارند میتوانند در بخش نظرات و تجربه استفاده از خدمات باشگاه باشگاه سوارکاری جم را برای دیگر کاربران به اشتراک بگزارند.


مدیر باشگاه باشگاه سوارکاری جم امیدوار است کاربران و ورزشکاران باشگاه باشگاه سوارکاری جم بهترین خدمات و تجربه را در مجموعه باشگاه سوارکاری جم داشته باشند.

۰ نظر برای باشگاه سوارکاری جم ثبت شده

ثبت نظر جدید

امتیاز:

در حال ارسال ...