فوتبال
  • ۰ تومان
  • ۰

باشگاه شاهین

باشگاه شاهین ، یکی از بهترین باشگاه‌های ورزشی شهر ارومیه می باشد. این باشگاه با هدف ارائه خدمات سلامتی و ورزشی به علاقه مندان ورزش آماده ی ارائه خدمات می باشد.

باشگاه شاهین ، یکی از بهترین باشگاه‌های ورزشی شهر ارومیه می باشد. این باشگاه با هدف ارائه خدمات سلامتی و ورزشی به علاقه مندان ورزش آماده ی ارائه خدمات می باشد.

  • جنسیت : آقایان
  • آدرس : ارومیه خیابان وکیلی , جنب مدرسه شاهد , مجنمع ورزشی ایثار
  • تلفن : ۰۹۳۹۶۰۰۳۷۹۵

ویژگی‌ها و امکانات باشگاه شاهین

  • بوفه
  • رختکن

رشته های باشگاه شاهین

  • چمن مصنوعی
  • چمن طبیعی

درباره باشگاه شاهین

باشگاه‌ازسال ۸۲‌ تاسیس شده‌ است
وبانام‌های‌ ارومیه‌ جوان‌ و استقلال ارومیه‌ درلیگ‌های استانی دررده‌سنی‌ بزرگ‌سالان‌فعالیت‌‌ نموده‌ است 
بعداز‌ فعالیت‌۱۰سال‌‌ به علت‌ تغییر‌ قوانین‌ فدارسیون امسال با‌ اخذ کسب‌پراونه‌ بصورت‌ رسمی‌‌ با‌نام‌ شاهین‌ ارومیه  در لیگ ۱‌ارومیه‌و لیگ ۱استان‌ در تمامی رده های سنی فعالیت می‌نمایم 

با ۳قهرمانی ‌و۵بارحضور ‌درفینال‌۸بارحضورنمیه‌نهایی‌طی‌سال های فعالیت با ارومیه جوان‌ واستقلال‌ارومیه‌ یکی‌از تیم های‌ریشه‌‌دار استان‌ می باشد.

باشگاه‌‌امسال‌بامجوز رسمی‌ازاداره‌ ورزش و جوانان‌ فعالیت میکند.

باشگاه دارای‌ امتیاز لیگ ۱ ‌ارومیه ‌لیگ ۱ استان میباشد.

تمامی بازیکنان ‌وکادرفنی بومی‌ میباشد.

راه های ارتباطی 

اقای هادی مجرد : 09396003795

اقای علی یزدان پناه: 09145248501

پیج اینستا گرام : shahin._.urmia

 


مجموعه فوتبال باشگاه شاهین ویژه استفاده برای آقایان واقع در شهر ارومیه به آدرس : خیابان وکیلی , جنب مدرسه شاهد , مجنمع ورزشی ایثار اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به ورزشکاران و متقاضیات استفاده از این مجموعه ورزشی کرده است.


مجموعه فوتبال باشگاه شاهین در رشته های چمن مصنوعی, چمن طبیعی, امکان ارائه خدمات به ورزشکاران را دارد همچنین مجموعه ورزشی باشگاه شاهین دارای ویژگی هایی مانند بوفه, رختکن, میباشد که ورزشکاران و متقاضیان استفاده از این باشگاه میتوانند از این خدمات استفاده کنند.


کاربران میتوانید در صورت فعال بودن ثبت نام انلاین کلاسهای ورزشی این مجموعه و یا فعال بودن امکان رزرو سانسها در صفحه مجموعه باشگاه شاهین اقدام به خرید و یا رزرو آنلاین سانسها یا خدمات مجموعه باشگاه شاهین کنند.


همچنین برای مشاهده آدرس دقیق باشگاه باشگاه شاهین بر روی نقشه میتوانید بر روی دکمه نمایش روی نقشه کلیک کنید و همچنین برای مسیر یابی با اپلیکیشن های مسیریاب برای رفتن به ادرس مجموعه میتوانید بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش روی نقشه بر روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا این امکان برای حمل ونقل راحت تر به باشگاه باشگاه شاهین فعال شود.


کاربران یا ورزشکارانی که تجربه استفاده از مجموعه باشگاه شاهین را دارند میتوانند در بخش نظرات و تجربه استفاده از خدمات باشگاه باشگاه شاهین را برای دیگر کاربران به اشتراک بگزارند.


مدیر باشگاه باشگاه شاهین امیدوار است کاربران و ورزشکاران باشگاه باشگاه شاهین بهترین خدمات و تجربه را در مجموعه باشگاه شاهین داشته باشند.

۰ نظر برای باشگاه شاهین ثبت شده

ثبت نظر جدید

امتیاز: