فوتبال
  • ۰ تومان
  • ۲

باشگاه فوتبال نود ارومیه

باشگاه نود ارومیه ، یکی از شناخته شده ترین و بهترین باشگاه‌های ورزشی شهر ارومیه می باشد. این باشگاه با هدف ارائه خدمات سلامتی و ورزشی به علاقه مندان ورزش آماده ی ارائه خدمات می باشد.

باشگاه نود ارومیه ، یکی از شناخته شده ترین و بهترین باشگاه‌های ورزشی شهر ارومیه می باشد. این باشگاه با هدف ارائه خدمات سلامتی و ورزشی به علاقه مندان ورزش آماده ی ارائه خدمات می باشد.

  • جنسیت : آقایان
  • آدرس : ارومیه خیام، نبش دانش محل تمرین: زمین چمن صدا و سیما(ورزشگاه تختی)
  • تلفن : ۰۹۳۶۳۱۰۶۰۳۳

ویژگی‌ها و امکانات باشگاه فوتبال نود ارومیه

  • رختکن

رشته های باشگاه فوتبال نود ارومیه

  • چمن طبیعی

درباره باشگاه فوتبال نود ارومیه

یحیی بهاری، مالک جوان این باشگاه است که در سال 90 آن را تاسیس کرد

و نام آن نیز برگرفته از سال تاسیس "نود" قرار گرفت. و تمرینات تیم نود هم دراستادیوم تختی ارومیه برگزار می شود.

باشگاه نود ارومیه اکادمی فوتبال خود را نیز دارد که میتوان در ان ثبت نام و در کلاس های ان شرکت کرد.

در حال حاضر مدیرت باشگاه جوانان ان به عهده روح الله بساک هست


مجموعه فوتبال باشگاه فوتبال نود ارومیه ویژه استفاده برای آقایان واقع در شهر ارومیه به آدرس : خیام، نبش دانش محل تمرین: زمین چمن صدا و سیما(ورزشگاه تختی) اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به ورزشکاران و متقاضیات استفاده از این مجموعه ورزشی کرده است.


مجموعه فوتبال باشگاه فوتبال نود ارومیه در رشته های چمن طبیعی, امکان ارائه خدمات به ورزشکاران را دارد همچنین مجموعه ورزشی باشگاه فوتبال نود ارومیه دارای ویژگی هایی مانند رختکن, میباشد که ورزشکاران و متقاضیان استفاده از این باشگاه میتوانند از این خدمات استفاده کنند.


کاربران میتوانید در صورت فعال بودن ثبت نام انلاین کلاسهای ورزشی این مجموعه و یا فعال بودن امکان رزرو سانسها در صفحه مجموعه باشگاه فوتبال نود ارومیه اقدام به خرید و یا رزرو آنلاین سانسها یا خدمات مجموعه باشگاه فوتبال نود ارومیه کنند.


همچنین برای مشاهده آدرس دقیق باشگاه باشگاه فوتبال نود ارومیه بر روی نقشه میتوانید بر روی دکمه نمایش روی نقشه کلیک کنید و همچنین برای مسیر یابی با اپلیکیشن های مسیریاب برای رفتن به ادرس مجموعه میتوانید بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش روی نقشه بر روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا این امکان برای حمل ونقل راحت تر به باشگاه باشگاه فوتبال نود ارومیه فعال شود.


کاربران یا ورزشکارانی که تجربه استفاده از مجموعه باشگاه فوتبال نود ارومیه را دارند میتوانند در بخش نظرات و تجربه استفاده از خدمات باشگاه باشگاه فوتبال نود ارومیه را برای دیگر کاربران به اشتراک بگزارند.


مدیر باشگاه باشگاه فوتبال نود ارومیه امیدوار است کاربران و ورزشکاران باشگاه باشگاه فوتبال نود ارومیه بهترین خدمات و تجربه را در مجموعه باشگاه فوتبال نود ارومیه داشته باشند.

۱۷ نظر برای باشگاه فوتبال نود ارومیه ثبت شده

میهمان

۱۴۰۰/۰۵/۰۵

منم میخواهم عضو تیم نود بشم ولی امکانش نیست لطفا کمک کنید

پاسخ

میهمان

۱۴۰۰/۰۹/۱۲

ایشالا خودم میام برای ثبت نام

پاسخ

میهمان

۱۴۰۰/۱۲/۱۰

سلام ببخشید شهریش چقدره؟

پاسخ

میهمان

۱۴۰۱/۰۲/۱۷

چطور بیام ثبت نام کنم ۱۴ ساله هم ثبت نام می کنید

پاسخ

میهمان

۱۴۰۱/۰۲/۲۱

چند میگیرن برا یه ترم ؟

پاسخ

میهمان

۱۴۰۱/۰۲/۳۰

سلام. من پسرم ۱۲ ساله هست شرایط ثبت نام رو می فرمائید ممنون

پاسخ

ثبت نظر جدید

امتیاز: