null
  • ۰ تومان
  • ۰

اموزش ووشو و جیت کان دو

باشگاه اموزش ووشو و جیت کان دو علی جعفر پور اماده اموزش به نوجوانان و جوان عزیر میباشد که در اینده ورزشکاران این رشته باشند

باشگاه اموزش ووشو و جیت کان دو علی جعفر پور اماده اموزش به نوجوانان و جوان عزیر میباشد که در اینده ورزشکاران این رشته باشند

ویژگی‌ها و امکانات اموزش ووشو و جیت کان دو

  • رختکن
  • سرویس بهداشتی

رشته های اموزش ووشو و جیت کان دو

  • ووشو
  • جیت کان دو
  • کشتی الیش

درباره اموزش ووشو و جیت کان دو

باشگاه ووشو وکاراته که به مدیریت استاد علی جعفر پور هست یکی از بهترین مربیان در این حوضه در این شهر ارومیه میباشد که در

رشته های ووشو و جیت کان دو  و کشتی را اموزش دیده و اموزش میدهند استاد علی جعفر پور فقط شاگرد قبول میکنند و به ان اموزش میدهند و به صورت کلاس عمومی اموزش نمی دهد

اگر تمایل به عضویت در این رشته ها را دارید با خود استاد علی جعفر پور تماس گرفته و هماهنگ کنید

شماره تماس اساد علی جعفر پور: 09142011106


مجموعه ورزشهای رزمی اموزش ووشو و جیت کان دو ویژه استفاده برای آقایان واقع در شهر ارومیه به آدرس : خیابان کاشانی- مجوعه ورزشی تختی اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به ورزشکاران و متقاضیات استفاده از این مجموعه ورزشی کرده است.


مجموعه ورزشهای رزمی اموزش ووشو و جیت کان دو در رشته های ووشو, جیت کان دو, کشتی الیش, امکان ارائه خدمات به ورزشکاران را دارد همچنین مجموعه ورزشی اموزش ووشو و جیت کان دو دارای ویژگی هایی مانند رختکن, سرویس بهداشتی, میباشد که ورزشکاران و متقاضیان استفاده از این باشگاه میتوانند از این خدمات استفاده کنند.


کاربران میتوانید در صورت فعال بودن ثبت نام انلاین کلاسهای ورزشی این مجموعه و یا فعال بودن امکان رزرو سانسها در صفحه مجموعه اموزش ووشو و جیت کان دو اقدام به خرید و یا رزرو آنلاین سانسها یا خدمات مجموعه اموزش ووشو و جیت کان دو کنند.


همچنین برای مشاهده آدرس دقیق باشگاه اموزش ووشو و جیت کان دو بر روی نقشه میتوانید بر روی دکمه نمایش روی نقشه کلیک کنید و همچنین برای مسیر یابی با اپلیکیشن های مسیریاب برای رفتن به ادرس مجموعه میتوانید بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش روی نقشه بر روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا این امکان برای حمل ونقل راحت تر به باشگاه اموزش ووشو و جیت کان دو فعال شود.


کاربران یا ورزشکارانی که تجربه استفاده از مجموعه اموزش ووشو و جیت کان دو را دارند میتوانند در بخش نظرات و تجربه استفاده از خدمات باشگاه اموزش ووشو و جیت کان دو را برای دیگر کاربران به اشتراک بگزارند.


مدیر باشگاه اموزش ووشو و جیت کان دو امیدوار است کاربران و ورزشکاران باشگاه اموزش ووشو و جیت کان دو بهترین خدمات و تجربه را در مجموعه اموزش ووشو و جیت کان دو داشته باشند.

۰ نظر برای اموزش ووشو و جیت کان دو ثبت شده

ثبت نظر جدید

امتیاز: