null
  • ۰ تومان
  • ۰

باشگاه ووشو پوریا ولی

مبارزه همراه با آموزش ضربات دست و پا و بدنسازی. بالا بردن سرعت، قدرت، استقامت و انعطاف در آموزش هنرهای رزمی معبد شائولین شهر اصفهان.

مبارزه همراه با آموزش ضربات دست و پا و بدنسازی. بالا بردن سرعت، قدرت، استقامت و انعطاف در آموزش هنرهای رزمی معبد شائولین شهر اصفهان.

  • جنسیت : آقایان
  • آدرس : اصفهان خیابان بزرگمهر کوچه شماره ۱۶ ورزشگاه پوریای ولی
  • تلفن :

ویژگی‌ها و امکانات باشگاه ووشو پوریا ولی

رشته های باشگاه ووشو پوریا ولی

درباره باشگاه ووشو پوریا ولی

مبارزه همراه با آموزش ضربات دست و پا و بدنسازی.
بالا بردن سرعت، قدرت، استقامت و انعطاف در آموزش هنرهای رزمی معبد شائولین شهر اصفهان.
آموزش ووشو (کونگ فو) ساندا و تالوروزهای زوج.از ساعت ۲۰:۴۵الی ۲۲

مجموعه ورزشهای رزمی باشگاه ووشو پوریا ولی ویژه استفاده برای آقایان واقع در شهر اصفهان به آدرس : خیابان بزرگمهر کوچه شماره ۱۶ ورزشگاه پوریای ولی اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به ورزشکاران و متقاضیات استفاده از این مجموعه ورزشی کرده است.


مجموعه ورزشهای رزمی باشگاه ووشو پوریا ولی در رشته های امکان ارائه خدمات به ورزشکاران را دارد همچنین مجموعه ورزشی باشگاه ووشو پوریا ولی دارای ویژگی هایی مانند میباشد که ورزشکاران و متقاضیان استفاده از این باشگاه میتوانند از این خدمات استفاده کنند.


کاربران میتوانید در صورت فعال بودن ثبت نام انلاین کلاسهای ورزشی این مجموعه و یا فعال بودن امکان رزرو سانسها در صفحه مجموعه باشگاه ووشو پوریا ولی اقدام به خرید و یا رزرو آنلاین سانسها یا خدمات مجموعه باشگاه ووشو پوریا ولی کنند.


همچنین برای مشاهده آدرس دقیق باشگاه باشگاه ووشو پوریا ولی بر روی نقشه میتوانید بر روی دکمه نمایش روی نقشه کلیک کنید و همچنین برای مسیر یابی با اپلیکیشن های مسیریاب برای رفتن به ادرس مجموعه میتوانید بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش روی نقشه بر روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا این امکان برای حمل ونقل راحت تر به باشگاه باشگاه ووشو پوریا ولی فعال شود.


کاربران یا ورزشکارانی که تجربه استفاده از مجموعه باشگاه ووشو پوریا ولی را دارند میتوانند در بخش نظرات و تجربه استفاده از خدمات باشگاه باشگاه ووشو پوریا ولی را برای دیگر کاربران به اشتراک بگزارند.


مدیر باشگاه باشگاه ووشو پوریا ولی امیدوار است کاربران و ورزشکاران باشگاه باشگاه ووشو پوریا ولی بهترین خدمات و تجربه را در مجموعه باشگاه ووشو پوریا ولی داشته باشند.

۰ نظر برای باشگاه ووشو پوریا ولی ثبت شده

ثبت نظر جدید

امتیاز: