کشتی
  • ۰ تومان
  • ۰

باشگاه کشتی امام علی

باشگاه کشتی امام علی

باشگاه کشتی امام علی

ویژگی‌ها و امکانات باشگاه کشتی امام علی

  • بوفه
  • ارائه رژیم غذایی
  • کمد اختصاصی

رشته های باشگاه کشتی امام علی

  • کشتی فرنگی
  • کشتی آزاد

درباره باشگاه کشتی امام علی


مجموعه کشتی باشگاه کشتی امام علی ویژه استفاده برای آقایان واقع در شهر تهران به آدرس : اختیاریه،تقاطع پاسداران و عابدینی زاده اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به ورزشکاران و متقاضیات استفاده از این مجموعه ورزشی کرده است.


مجموعه کشتی باشگاه کشتی امام علی در رشته های کشتی فرنگی, کشتی آزاد, امکان ارائه خدمات به ورزشکاران را دارد همچنین مجموعه ورزشی باشگاه کشتی امام علی دارای ویژگی هایی مانند بوفه, ارائه رژیم غذایی, کمد اختصاصی, میباشد که ورزشکاران و متقاضیان استفاده از این باشگاه میتوانند از این خدمات استفاده کنند.


کاربران میتوانید در صورت فعال بودن ثبت نام انلاین کلاسهای ورزشی این مجموعه و یا فعال بودن امکان رزرو سانسها در صفحه مجموعه باشگاه کشتی امام علی اقدام به خرید و یا رزرو آنلاین سانسها یا خدمات مجموعه باشگاه کشتی امام علی کنند.


همچنین برای مشاهده آدرس دقیق باشگاه باشگاه کشتی امام علی بر روی نقشه میتوانید بر روی دکمه نمایش روی نقشه کلیک کنید و همچنین برای مسیر یابی با اپلیکیشن های مسیریاب برای رفتن به ادرس مجموعه میتوانید بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش روی نقشه بر روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا این امکان برای حمل ونقل راحت تر به باشگاه باشگاه کشتی امام علی فعال شود.


کاربران یا ورزشکارانی که تجربه استفاده از مجموعه باشگاه کشتی امام علی را دارند میتوانند در بخش نظرات و تجربه استفاده از خدمات باشگاه باشگاه کشتی امام علی را برای دیگر کاربران به اشتراک بگزارند.


مدیر باشگاه باشگاه کشتی امام علی امیدوار است کاربران و ورزشکاران باشگاه باشگاه کشتی امام علی بهترین خدمات و تجربه را در مجموعه باشگاه کشتی امام علی داشته باشند.

۰ نظر برای باشگاه کشتی امام علی ثبت شده

ثبت نظر جدید

امتیاز: