امادگی-جسمانی
  • ۰ تومان
  • ۰

باشگاه بدنسازی آیتم

باشگاه بدنسازی آیتم

باشگاه بدنسازی آیتم

  • جنسیت : آقایان بانوان
  • آدرس : ارومیه آپادانا خیابان ذاکر خیابان تربیت پشت ۵۰۰ دستگاه
  • تلفن :

ویژگی‌ها و امکانات باشگاه بدنسازی آیتم

رشته های باشگاه بدنسازی آیتم

درباره باشگاه بدنسازی آیتم

باشگاه بدنسازی آیتم ارومیه یکی از بهترین باشگاه های بدنسازی ارومیه میباشد.


مجموعه آمادگی جسمانی باشگاه بدنسازی آیتم ویژه استفاده برای آقایان بانوان واقع در شهر ارومیه به آدرس : آپادانا خیابان ذاکر خیابان تربیت پشت ۵۰۰ دستگاه اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به ورزشکاران و متقاضیات استفاده از این مجموعه ورزشی کرده است.


مجموعه آمادگی جسمانی باشگاه بدنسازی آیتم در رشته های امکان ارائه خدمات به ورزشکاران را دارد همچنین مجموعه ورزشی باشگاه بدنسازی آیتم دارای ویژگی هایی مانند میباشد که ورزشکاران و متقاضیان استفاده از این باشگاه میتوانند از این خدمات استفاده کنند.


کاربران میتوانید در صورت فعال بودن ثبت نام انلاین کلاسهای ورزشی این مجموعه و یا فعال بودن امکان رزرو سانسها در صفحه مجموعه باشگاه بدنسازی آیتم اقدام به خرید و یا رزرو آنلاین سانسها یا خدمات مجموعه باشگاه بدنسازی آیتم کنند.


همچنین برای مشاهده آدرس دقیق باشگاه باشگاه بدنسازی آیتم بر روی نقشه میتوانید بر روی دکمه نمایش روی نقشه کلیک کنید و همچنین برای مسیر یابی با اپلیکیشن های مسیریاب برای رفتن به ادرس مجموعه میتوانید بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش روی نقشه بر روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا این امکان برای حمل ونقل راحت تر به باشگاه باشگاه بدنسازی آیتم فعال شود.


کاربران یا ورزشکارانی که تجربه استفاده از مجموعه باشگاه بدنسازی آیتم را دارند میتوانند در بخش نظرات و تجربه استفاده از خدمات باشگاه باشگاه بدنسازی آیتم را برای دیگر کاربران به اشتراک بگزارند.


مدیر باشگاه باشگاه بدنسازی آیتم امیدوار است کاربران و ورزشکاران باشگاه باشگاه بدنسازی آیتم بهترین خدمات و تجربه را در مجموعه باشگاه بدنسازی آیتم داشته باشند.

۰ نظر برای باشگاه بدنسازی آیتم ثبت شده

ثبت نظر جدید

امتیاز: