امادگی-جسمانی
  • ۰ تومان
  • ۰

باشگاه بدنسازی بانوان به تن مشهد

باشگاه تخصصی بانوان به تن -کلاسهای ویژه طرح تمرینی برای ( خانم های باردار سالمند -بیماری های خاص )

باشگاه تخصصی بانوان به تن -کلاسهای ویژه طرح تمرینی برای ( خانم های باردار سالمند -بیماری های خاص )

  • جنسیت : بانوان
  • آدرس : مشهد مشهد، نبش هنرستان ۴۰
  • تلفن :

ویژگی‌ها و امکانات باشگاه بدنسازی بانوان به تن مشهد

رشته های باشگاه بدنسازی بانوان به تن مشهد

درباره باشگاه بدنسازی بانوان به تن مشهد

بدن خود را دوست بدارید و با برنامه ریزی اصولی و علمی به تناسب اندام و سلامتی برسید ❤️-
ساعت 8 الی 21 ویژه بانوان-
 فضای مهد کودک-
(کلاسهای ویژه طرح تمرینی برای ( خانم های باردار -سالمند -بیماری های خاص-

مجموعه آمادگی جسمانی باشگاه بدنسازی بانوان به تن مشهد ویژه استفاده برای بانوان واقع در شهر مشهد به آدرس : مشهد، نبش هنرستان ۴۰ اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به ورزشکاران و متقاضیات استفاده از این مجموعه ورزشی کرده است.


مجموعه آمادگی جسمانی باشگاه بدنسازی بانوان به تن مشهد در رشته های امکان ارائه خدمات به ورزشکاران را دارد همچنین مجموعه ورزشی باشگاه بدنسازی بانوان به تن مشهد دارای ویژگی هایی مانند میباشد که ورزشکاران و متقاضیان استفاده از این باشگاه میتوانند از این خدمات استفاده کنند.


کاربران میتوانید در صورت فعال بودن ثبت نام انلاین کلاسهای ورزشی این مجموعه و یا فعال بودن امکان رزرو سانسها در صفحه مجموعه باشگاه بدنسازی بانوان به تن مشهد اقدام به خرید و یا رزرو آنلاین سانسها یا خدمات مجموعه باشگاه بدنسازی بانوان به تن مشهد کنند.


همچنین برای مشاهده آدرس دقیق باشگاه باشگاه بدنسازی بانوان به تن مشهد بر روی نقشه میتوانید بر روی دکمه نمایش روی نقشه کلیک کنید و همچنین برای مسیر یابی با اپلیکیشن های مسیریاب برای رفتن به ادرس مجموعه میتوانید بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش روی نقشه بر روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا این امکان برای حمل ونقل راحت تر به باشگاه باشگاه بدنسازی بانوان به تن مشهد فعال شود.


کاربران یا ورزشکارانی که تجربه استفاده از مجموعه باشگاه بدنسازی بانوان به تن مشهد را دارند میتوانند در بخش نظرات و تجربه استفاده از خدمات باشگاه باشگاه بدنسازی بانوان به تن مشهد را برای دیگر کاربران به اشتراک بگزارند.


مدیر باشگاه باشگاه بدنسازی بانوان به تن مشهد امیدوار است کاربران و ورزشکاران باشگاه باشگاه بدنسازی بانوان به تن مشهد بهترین خدمات و تجربه را در مجموعه باشگاه بدنسازی بانوان به تن مشهد داشته باشند.

۰ نظر برای باشگاه بدنسازی بانوان به تن مشهد ثبت شده

ثبت نظر جدید

امتیاز: