امادگی-جسمانی
  • ۰ تومان
  • ۰

باشگاه بدنسازی تايماز اصفهان

باشگاه بدنسازى تايماز زير مربيان رسمى فدراسيون و قهرمان مسابقات فيزيك

باشگاه بدنسازى تايماز زير مربيان رسمى فدراسيون و قهرمان مسابقات فيزيك

  • جنسیت : آقایان بانوان
  • آدرس : اصفهان سه راه حكيم نظامى به سمت سه راه حسين آباد.بين كوچه ٣٩و٤١،جنب پيتزا شباهنگ
  • تلفن :

ویژگی‌ها و امکانات باشگاه بدنسازی تايماز اصفهان

رشته های باشگاه بدنسازی تايماز اصفهان

درباره باشگاه بدنسازی تايماز اصفهان

باشگاه بدنسازى تايماز زير مربيان رسمى فدراسيون و قهرمان مسابقات فيزيك استان اصفهان
.به صورت تخصصى و حرفه اى از مبتدى تا پيشرفته آماده خدمت رسانى مي باشد

مجموعه آمادگی جسمانی باشگاه بدنسازی تايماز اصفهان ویژه استفاده برای آقایان بانوان واقع در شهر اصفهان به آدرس : سه راه حكيم نظامى به سمت سه راه حسين آباد.بين كوچه ٣٩و٤١،جنب پيتزا شباهنگ اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به ورزشکاران و متقاضیات استفاده از این مجموعه ورزشی کرده است.


مجموعه آمادگی جسمانی باشگاه بدنسازی تايماز اصفهان در رشته های امکان ارائه خدمات به ورزشکاران را دارد همچنین مجموعه ورزشی باشگاه بدنسازی تايماز اصفهان دارای ویژگی هایی مانند میباشد که ورزشکاران و متقاضیان استفاده از این باشگاه میتوانند از این خدمات استفاده کنند.


کاربران میتوانید در صورت فعال بودن ثبت نام انلاین کلاسهای ورزشی این مجموعه و یا فعال بودن امکان رزرو سانسها در صفحه مجموعه باشگاه بدنسازی تايماز اصفهان اقدام به خرید و یا رزرو آنلاین سانسها یا خدمات مجموعه باشگاه بدنسازی تايماز اصفهان کنند.


همچنین برای مشاهده آدرس دقیق باشگاه باشگاه بدنسازی تايماز اصفهان بر روی نقشه میتوانید بر روی دکمه نمایش روی نقشه کلیک کنید و همچنین برای مسیر یابی با اپلیکیشن های مسیریاب برای رفتن به ادرس مجموعه میتوانید بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش روی نقشه بر روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا این امکان برای حمل ونقل راحت تر به باشگاه باشگاه بدنسازی تايماز اصفهان فعال شود.


کاربران یا ورزشکارانی که تجربه استفاده از مجموعه باشگاه بدنسازی تايماز اصفهان را دارند میتوانند در بخش نظرات و تجربه استفاده از خدمات باشگاه باشگاه بدنسازی تايماز اصفهان را برای دیگر کاربران به اشتراک بگزارند.


مدیر باشگاه باشگاه بدنسازی تايماز اصفهان امیدوار است کاربران و ورزشکاران باشگاه باشگاه بدنسازی تايماز اصفهان بهترین خدمات و تجربه را در مجموعه باشگاه بدنسازی تايماز اصفهان داشته باشند.

۰ نظر برای باشگاه بدنسازی تايماز اصفهان ثبت شده

ثبت نظر جدید

امتیاز: