null
  • ۰ تومان
  • ۱

آکادمی تنیس اسپین ارومیه

آکادمی و استادیوم تنیس اسپین، اولین مرکز آموزشی و استادیوم خصوصی تنیس در آذربایجان غربی است. این مرکز از ۳ زمین تنیس سرپوشیده و باز و امکانات دیگر از جمله سالن تنیس روی میز ، پارکینگ و امکانات دیپر بهره مند است.

آکادمی و استادیوم تنیس اسپین، اولین مرکز آموزشی و استادیوم خصوصی تنیس در آذربایجان غربی است. این مرکز از ۳ زمین تنیس سرپوشیده و باز و امکانات دیگر از جمله سالن تنیس روی میز ، پارکینگ و امکانات دیپر بهره مند است.

  • جنسیت : آقایان بانوان
  • آدرس : ارومیه کیلومتر 6 جاده مهاباد. ابتداي جاده چوبتراش ٤٠٠ متر به سمت داخل
  • تلفن : ٠٩١٤٣٤٥٦٣٧٣

ویژگی‌ها و امکانات آکادمی تنیس اسپین ارومیه

رشته های آکادمی تنیس اسپین ارومیه

درباره آکادمی تنیس اسپین ارومیه

کادمی و استادیوم تنیس اسپین، اولین مرکز آموزشی و استادیوم خصوصی تنیس در آذربایجان غربی است. این مرکز از ۳ زمین تنیس سرپوشیده و باز و امکانات دیگر از جمله سالن تنیس روی میز، استخر (به زودی) ، پارکینگ و امکانات دیپر بهره مند است.

علاوه بر بهره مندی از امکانات مرکز، علاقمندان میتوانند از دوره های آموزشی تنیس و دوره های اموزشی دیگر بهرخ مند گردند. برای رزرویشن زمین و یا ثبت نام در دوره ها به بخش “رزرویشن و خدمات” مراجعه کنید.


مجموعه تنیس آکادمی تنیس اسپین ارومیه ویژه استفاده برای آقایان بانوان واقع در شهر ارومیه به آدرس : کیلومتر 6 جاده مهاباد. ابتداي جاده چوبتراش ٤٠٠ متر به سمت داخل اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به ورزشکاران و متقاضیات استفاده از این مجموعه ورزشی کرده است.


مجموعه تنیس آکادمی تنیس اسپین ارومیه در رشته های امکان ارائه خدمات به ورزشکاران را دارد همچنین مجموعه ورزشی آکادمی تنیس اسپین ارومیه دارای ویژگی هایی مانند میباشد که ورزشکاران و متقاضیان استفاده از این باشگاه میتوانند از این خدمات استفاده کنند.


کاربران میتوانید در صورت فعال بودن ثبت نام انلاین کلاسهای ورزشی این مجموعه و یا فعال بودن امکان رزرو سانسها در صفحه مجموعه آکادمی تنیس اسپین ارومیه اقدام به خرید و یا رزرو آنلاین سانسها یا خدمات مجموعه آکادمی تنیس اسپین ارومیه کنند.


همچنین برای مشاهده آدرس دقیق باشگاه آکادمی تنیس اسپین ارومیه بر روی نقشه میتوانید بر روی دکمه نمایش روی نقشه کلیک کنید و همچنین برای مسیر یابی با اپلیکیشن های مسیریاب برای رفتن به ادرس مجموعه میتوانید بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش روی نقشه بر روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا این امکان برای حمل ونقل راحت تر به باشگاه آکادمی تنیس اسپین ارومیه فعال شود.


کاربران یا ورزشکارانی که تجربه استفاده از مجموعه آکادمی تنیس اسپین ارومیه را دارند میتوانند در بخش نظرات و تجربه استفاده از خدمات باشگاه آکادمی تنیس اسپین ارومیه را برای دیگر کاربران به اشتراک بگزارند.


مدیر باشگاه آکادمی تنیس اسپین ارومیه امیدوار است کاربران و ورزشکاران باشگاه آکادمی تنیس اسپین ارومیه بهترین خدمات و تجربه را در مجموعه آکادمی تنیس اسپین ارومیه داشته باشند.

۱ نظر برای آکادمی تنیس اسپین ارومیه ثبت شده

میهمان

۱۴۰۰/۱۱/۱۰

سلام خواستم بدونم شرایط ثبت نام چطوری

پاسخ

ثبت نظر جدید

امتیاز: