تیراندازی
  • ۰ تومان
  • ۰

باشگاه تیراندازی میداس

باشگاه تیراندازی میداس ارومیه برای تیراندازی با تفنگ و تاپانچه بادی

باشگاه تیراندازی میداس ارومیه برای تیراندازی با تفنگ و تاپانچه بادی

ویژگی‌ها و امکانات باشگاه تیراندازی میداس

رشته های باشگاه تیراندازی میداس

درباره باشگاه تیراندازی میداس


مجموعه تیراندازی باشگاه تیراندازی میداس ویژه استفاده برای آقایان بانوان واقع در شهر ارومیه به آدرس : خيابان امين، روبروي خيابان ديانت اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به ورزشکاران و متقاضیات استفاده از این مجموعه ورزشی کرده است.


مجموعه تیراندازی باشگاه تیراندازی میداس در رشته های امکان ارائه خدمات به ورزشکاران را دارد همچنین مجموعه ورزشی باشگاه تیراندازی میداس دارای ویژگی هایی مانند میباشد که ورزشکاران و متقاضیان استفاده از این باشگاه میتوانند از این خدمات استفاده کنند.


کاربران میتوانید در صورت فعال بودن ثبت نام انلاین کلاسهای ورزشی این مجموعه و یا فعال بودن امکان رزرو سانسها در صفحه مجموعه باشگاه تیراندازی میداس اقدام به خرید و یا رزرو آنلاین سانسها یا خدمات مجموعه باشگاه تیراندازی میداس کنند.


همچنین برای مشاهده آدرس دقیق باشگاه باشگاه تیراندازی میداس بر روی نقشه میتوانید بر روی دکمه نمایش روی نقشه کلیک کنید و همچنین برای مسیر یابی با اپلیکیشن های مسیریاب برای رفتن به ادرس مجموعه میتوانید بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش روی نقشه بر روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا این امکان برای حمل ونقل راحت تر به باشگاه باشگاه تیراندازی میداس فعال شود.


کاربران یا ورزشکارانی که تجربه استفاده از مجموعه باشگاه تیراندازی میداس را دارند میتوانند در بخش نظرات و تجربه استفاده از خدمات باشگاه باشگاه تیراندازی میداس را برای دیگر کاربران به اشتراک بگزارند.


مدیر باشگاه باشگاه تیراندازی میداس امیدوار است کاربران و ورزشکاران باشگاه باشگاه تیراندازی میداس بهترین خدمات و تجربه را در مجموعه باشگاه تیراندازی میداس داشته باشند.

۰ نظر برای باشگاه تیراندازی میداس ثبت شده

ثبت نظر جدید

امتیاز: