سالن ورزشی
  • ۰ تومان
  • ۰

سالن ورزشی شهید روشنگر

معرفی کامل و مشخصات تماس سالن ورزشی روشنگر تهران + عکس های محوطه سالن

معرفی کامل و مشخصات تماس سالن ورزشی روشنگر تهران + عکس های محوطه سالن

  • جنسیت : آقایان
  • آدرس : تهران تهران، درکه ،خیابان احمد پور، خیابان سید مفیدی، تقاطع کوچه بهشتی
  • تلفن : ۰۹۱۲۴۲۱۵۴۰۴

ویژگی‌ها و امکانات سالن ورزشی شهید روشنگر

رشته های سالن ورزشی شهید روشنگر

درباره سالن ورزشی شهید روشنگر


مجموعه سالن ورزشی سالن ورزشی شهید روشنگر ویژه استفاده برای آقایان واقع در شهر تهران به آدرس : تهران، درکه ،خیابان احمد پور، خیابان سید مفیدی، تقاطع کوچه بهشتی اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به ورزشکاران و متقاضیات استفاده از این مجموعه ورزشی کرده است.


مجموعه سالن ورزشی سالن ورزشی شهید روشنگر در رشته های امکان ارائه خدمات به ورزشکاران را دارد همچنین مجموعه ورزشی سالن ورزشی شهید روشنگر دارای ویژگی هایی مانند میباشد که ورزشکاران و متقاضیان استفاده از این باشگاه میتوانند از این خدمات استفاده کنند.


کاربران میتوانید در صورت فعال بودن ثبت نام انلاین کلاسهای ورزشی این مجموعه و یا فعال بودن امکان رزرو سانسها در صفحه مجموعه سالن ورزشی شهید روشنگر اقدام به خرید و یا رزرو آنلاین سانسها یا خدمات مجموعه سالن ورزشی شهید روشنگر کنند.


همچنین برای مشاهده آدرس دقیق باشگاه سالن ورزشی شهید روشنگر بر روی نقشه میتوانید بر روی دکمه نمایش روی نقشه کلیک کنید و همچنین برای مسیر یابی با اپلیکیشن های مسیریاب برای رفتن به ادرس مجموعه میتوانید بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش روی نقشه بر روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا این امکان برای حمل ونقل راحت تر به باشگاه سالن ورزشی شهید روشنگر فعال شود.


کاربران یا ورزشکارانی که تجربه استفاده از مجموعه سالن ورزشی شهید روشنگر را دارند میتوانند در بخش نظرات و تجربه استفاده از خدمات باشگاه سالن ورزشی شهید روشنگر را برای دیگر کاربران به اشتراک بگزارند.


مدیر باشگاه سالن ورزشی شهید روشنگر امیدوار است کاربران و ورزشکاران باشگاه سالن ورزشی شهید روشنگر بهترین خدمات و تجربه را در مجموعه سالن ورزشی شهید روشنگر داشته باشند.

۰ نظر برای سالن ورزشی شهید روشنگر ثبت شده

ثبت نظر جدید

امتیاز: