null
  • ۰ تومان
  • ۰

سالن رزمی آوارنس اصفهان

مشخصات تماس و آدرس سالن رزمی آوارنس اصفهان

مشخصات تماس و آدرس سالن رزمی آوارنس اصفهان

  • جنسیت : آقایان بانوان
  • آدرس : اصفهان سه راه حکیم نظامی درب شمالی ورزشگاه۲۲بهمن سالن رزمی آوارنس
  • تلفن : ۰۹۳۶۳۱۸۲۳۶۹

ویژگی‌ها و امکانات سالن رزمی آوارنس اصفهان

  • رختکن

رشته های سالن رزمی آوارنس اصفهان

  • دفاع شخصی
  • موی تای
  • کیک بوکسینگ

درباره سالن رزمی آوارنس اصفهان

1) آموزش تخصصی فایت رنجر

2) آموزش تخصصی کیک بوکسینگ و موی تای

3) آموزش تخصصی بوکس حرفه ای

4)آموزش دفاع شخصی تخصصی

5) تناسب اندام، بدن سازی رزمی و چربی سوزی، آمادگی جسمانی

6) آموزش زندگی درشرایط سخت و رنجری بودن بااردوهای تفریح..

7)اردوهای تفریحی(کوه نوردی و...)

8)برنامه های شاد و مهیج وتندرستی

9)اعزام به مسابقات شامل می باشد.

این آموزش ها ویژه بانوان بدون محدودیت سنی ( 4 سال به بالا) که به صورت عمومی وخصوصی اجرا می گردد. مدارک معتبر از سوی فدراسیون رزمی اعطا میگردد. آموزش زیر نظر استاد خانم سلطانی پور درضمن آماده همکاری بامدارس،آموزشگاه هاوباشگاه ورزشگاه رزمی و ارگان ها به صورت خصوصی وعمومی. آموزش برای عموم آزادحتی اتباع خارجی. درصورت تمایل ثبت نام ومشاوره تماس حاصل فرمائید. ظرفیت محدود وتخفیف دارد.

 

این باشگاه در رشته های کماندویی ترکیبی فایت رنجر، دفاع شخصی رنجری،کیک بوکسینگ رنجری و تناسب اندام نیز فعالیت میکند.

 


مجموعه ورزشهای رزمی سالن رزمی آوارنس اصفهان ویژه استفاده برای آقایان بانوان واقع در شهر اصفهان به آدرس : سه راه حکیم نظامی درب شمالی ورزشگاه۲۲بهمن سالن رزمی آوارنس اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به ورزشکاران و متقاضیات استفاده از این مجموعه ورزشی کرده است.


مجموعه ورزشهای رزمی سالن رزمی آوارنس اصفهان در رشته های دفاع شخصی, موی تای, کیک بوکسینگ, امکان ارائه خدمات به ورزشکاران را دارد همچنین مجموعه ورزشی سالن رزمی آوارنس اصفهان دارای ویژگی هایی مانند رختکن, میباشد که ورزشکاران و متقاضیان استفاده از این باشگاه میتوانند از این خدمات استفاده کنند.


کاربران میتوانید در صورت فعال بودن ثبت نام انلاین کلاسهای ورزشی این مجموعه و یا فعال بودن امکان رزرو سانسها در صفحه مجموعه سالن رزمی آوارنس اصفهان اقدام به خرید و یا رزرو آنلاین سانسها یا خدمات مجموعه سالن رزمی آوارنس اصفهان کنند.


همچنین برای مشاهده آدرس دقیق باشگاه سالن رزمی آوارنس اصفهان بر روی نقشه میتوانید بر روی دکمه نمایش روی نقشه کلیک کنید و همچنین برای مسیر یابی با اپلیکیشن های مسیریاب برای رفتن به ادرس مجموعه میتوانید بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش روی نقشه بر روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا این امکان برای حمل ونقل راحت تر به باشگاه سالن رزمی آوارنس اصفهان فعال شود.


کاربران یا ورزشکارانی که تجربه استفاده از مجموعه سالن رزمی آوارنس اصفهان را دارند میتوانند در بخش نظرات و تجربه استفاده از خدمات باشگاه سالن رزمی آوارنس اصفهان را برای دیگر کاربران به اشتراک بگزارند.


مدیر باشگاه سالن رزمی آوارنس اصفهان امیدوار است کاربران و ورزشکاران باشگاه سالن رزمی آوارنس اصفهان بهترین خدمات و تجربه را در مجموعه سالن رزمی آوارنس اصفهان داشته باشند.

۰ نظر برای سالن رزمی آوارنس اصفهان ثبت شده

ثبت نظر جدید

امتیاز: