سالن ورزشی
  • ۰ تومان
  • ۰

سالن ورزشی چند منظوره آزادگان ارومیه

مشخصات آدرس و شماره تماس سالن ورزشی چند منظوره آزادگان ارومیه با امکان اجاره و رزرو آنلاین

مشخصات آدرس و شماره تماس سالن ورزشی چند منظوره آزادگان ارومیه با امکان اجاره و رزرو آنلاین

  • جنسیت : آقایان بانوان
  • آدرس : ارومیه جاده سرو دانشگاه ارومیه، خیابان شهید بهشتی
  • تلفن :

ویژگی‌ها و امکانات سالن ورزشی چند منظوره آزادگان ارومیه

  • رختکن
  • آب سرد کن

رشته های سالن ورزشی چند منظوره آزادگان ارومیه

  • والیبال
  • فوتسال

درباره سالن ورزشی چند منظوره آزادگان ارومیه

سالن ورزشی چند منظوره آزادگان ارومیه


مجموعه سالن ورزشی سالن ورزشی چند منظوره آزادگان ارومیه ویژه استفاده برای آقایان بانوان واقع در شهر ارومیه به آدرس : جاده سرو دانشگاه ارومیه، خیابان شهید بهشتی اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به ورزشکاران و متقاضیات استفاده از این مجموعه ورزشی کرده است.


مجموعه سالن ورزشی سالن ورزشی چند منظوره آزادگان ارومیه در رشته های والیبال, فوتسال, امکان ارائه خدمات به ورزشکاران را دارد همچنین مجموعه ورزشی سالن ورزشی چند منظوره آزادگان ارومیه دارای ویژگی هایی مانند رختکن, آب سرد کن, میباشد که ورزشکاران و متقاضیان استفاده از این باشگاه میتوانند از این خدمات استفاده کنند.


کاربران میتوانید در صورت فعال بودن ثبت نام انلاین کلاسهای ورزشی این مجموعه و یا فعال بودن امکان رزرو سانسها در صفحه مجموعه سالن ورزشی چند منظوره آزادگان ارومیه اقدام به خرید و یا رزرو آنلاین سانسها یا خدمات مجموعه سالن ورزشی چند منظوره آزادگان ارومیه کنند.


همچنین برای مشاهده آدرس دقیق باشگاه سالن ورزشی چند منظوره آزادگان ارومیه بر روی نقشه میتوانید بر روی دکمه نمایش روی نقشه کلیک کنید و همچنین برای مسیر یابی با اپلیکیشن های مسیریاب برای رفتن به ادرس مجموعه میتوانید بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش روی نقشه بر روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا این امکان برای حمل ونقل راحت تر به باشگاه سالن ورزشی چند منظوره آزادگان ارومیه فعال شود.


کاربران یا ورزشکارانی که تجربه استفاده از مجموعه سالن ورزشی چند منظوره آزادگان ارومیه را دارند میتوانند در بخش نظرات و تجربه استفاده از خدمات باشگاه سالن ورزشی چند منظوره آزادگان ارومیه را برای دیگر کاربران به اشتراک بگزارند.


مدیر باشگاه سالن ورزشی چند منظوره آزادگان ارومیه امیدوار است کاربران و ورزشکاران باشگاه سالن ورزشی چند منظوره آزادگان ارومیه بهترین خدمات و تجربه را در مجموعه سالن ورزشی چند منظوره آزادگان ارومیه داشته باشند.

۰ نظر برای سالن ورزشی چند منظوره آزادگان ارومیه ثبت شده

ثبت نظر جدید

امتیاز:

در حال ارسال ...