سالن ورزشی
  • ۰ تومان
  • ۰

سالن ورزشی شهید امینی

مشخصات آدرس و شماره تماس سالن ورزشی شهید امینی ارومیه با امکان اجاره و رزرو آنلاین

مشخصات آدرس و شماره تماس سالن ورزشی شهید امینی ارومیه با امکان اجاره و رزرو آنلاین

  • جنسیت : آقایان
  • آدرس : ارومیه ارومیه,بلوار باهنر,خیابان وکیلی,سالن ورزشی شهید امینی شاهد
  • تلفن :

ویژگی‌ها و امکانات سالن ورزشی شهید امینی

  • رختکن

رشته های سالن ورزشی شهید امینی

  • والیبال
  • بسکتبال

درباره سالن ورزشی شهید امینی

سالن ورزشی شهید امینی شاهد 


مجموعه سالن ورزشی سالن ورزشی شهید امینی ویژه استفاده برای آقایان واقع در شهر ارومیه به آدرس : ارومیه,بلوار باهنر,خیابان وکیلی,سالن ورزشی شهید امینی شاهد اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به ورزشکاران و متقاضیات استفاده از این مجموعه ورزشی کرده است.


مجموعه سالن ورزشی سالن ورزشی شهید امینی در رشته های والیبال, بسکتبال, امکان ارائه خدمات به ورزشکاران را دارد همچنین مجموعه ورزشی سالن ورزشی شهید امینی دارای ویژگی هایی مانند رختکن, میباشد که ورزشکاران و متقاضیان استفاده از این باشگاه میتوانند از این خدمات استفاده کنند.


کاربران میتوانید در صورت فعال بودن ثبت نام انلاین کلاسهای ورزشی این مجموعه و یا فعال بودن امکان رزرو سانسها در صفحه مجموعه سالن ورزشی شهید امینی اقدام به خرید و یا رزرو آنلاین سانسها یا خدمات مجموعه سالن ورزشی شهید امینی کنند.


همچنین برای مشاهده آدرس دقیق باشگاه سالن ورزشی شهید امینی بر روی نقشه میتوانید بر روی دکمه نمایش روی نقشه کلیک کنید و همچنین برای مسیر یابی با اپلیکیشن های مسیریاب برای رفتن به ادرس مجموعه میتوانید بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش روی نقشه بر روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا این امکان برای حمل ونقل راحت تر به باشگاه سالن ورزشی شهید امینی فعال شود.


کاربران یا ورزشکارانی که تجربه استفاده از مجموعه سالن ورزشی شهید امینی را دارند میتوانند در بخش نظرات و تجربه استفاده از خدمات باشگاه سالن ورزشی شهید امینی را برای دیگر کاربران به اشتراک بگزارند.


مدیر باشگاه سالن ورزشی شهید امینی امیدوار است کاربران و ورزشکاران باشگاه سالن ورزشی شهید امینی بهترین خدمات و تجربه را در مجموعه سالن ورزشی شهید امینی داشته باشند.

۰ نظر برای سالن ورزشی شهید امینی ثبت شده

ثبت نظر جدید

امتیاز:

در حال ارسال ...