سالن ورزشی
  • ۰ تومان
  • ۱

سالن ورزشی شهید باکری

مشخصات آدرس و شماره تماس سالن ورزشی شهید باکری ارومیه با امکان اجاره و رزرو آنلاین

مشخصات آدرس و شماره تماس سالن ورزشی شهید باکری ارومیه با امکان اجاره و رزرو آنلاین

  • جنسیت : آقایان
  • آدرس : ارومیه ارومیه,خیابان برق,خیابان ساحلی , سالن ورزشی شهید باکری
  • تلفن :

ویژگی‌ها و امکانات سالن ورزشی شهید باکری

رشته های سالن ورزشی شهید باکری

  • فوتسال
  • والیبال

درباره سالن ورزشی شهید باکری

سالن ورزشی شهید باکری ارومیه داری زمین بازی فوتسال و والیبال


مجموعه سالن ورزشی سالن ورزشی شهید باکری ویژه استفاده برای آقایان واقع در شهر ارومیه به آدرس : ارومیه,خیابان برق,خیابان ساحلی , سالن ورزشی شهید باکری اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به ورزشکاران و متقاضیات استفاده از این مجموعه ورزشی کرده است.


مجموعه سالن ورزشی سالن ورزشی شهید باکری در رشته های فوتسال, والیبال, امکان ارائه خدمات به ورزشکاران را دارد همچنین مجموعه ورزشی سالن ورزشی شهید باکری دارای ویژگی هایی مانند میباشد که ورزشکاران و متقاضیان استفاده از این باشگاه میتوانند از این خدمات استفاده کنند.


کاربران میتوانید در صورت فعال بودن ثبت نام انلاین کلاسهای ورزشی این مجموعه و یا فعال بودن امکان رزرو سانسها در صفحه مجموعه سالن ورزشی شهید باکری اقدام به خرید و یا رزرو آنلاین سانسها یا خدمات مجموعه سالن ورزشی شهید باکری کنند.


همچنین برای مشاهده آدرس دقیق باشگاه سالن ورزشی شهید باکری بر روی نقشه میتوانید بر روی دکمه نمایش روی نقشه کلیک کنید و همچنین برای مسیر یابی با اپلیکیشن های مسیریاب برای رفتن به ادرس مجموعه میتوانید بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش روی نقشه بر روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا این امکان برای حمل ونقل راحت تر به باشگاه سالن ورزشی شهید باکری فعال شود.


کاربران یا ورزشکارانی که تجربه استفاده از مجموعه سالن ورزشی شهید باکری را دارند میتوانند در بخش نظرات و تجربه استفاده از خدمات باشگاه سالن ورزشی شهید باکری را برای دیگر کاربران به اشتراک بگزارند.


مدیر باشگاه سالن ورزشی شهید باکری امیدوار است کاربران و ورزشکاران باشگاه سالن ورزشی شهید باکری بهترین خدمات و تجربه را در مجموعه سالن ورزشی شهید باکری داشته باشند.

۲ نظر برای سالن ورزشی شهید باکری ثبت شده

میهمان

۱۴۰۲/۱۰/۳۰

بی کی زنگ بزنم شماری نداره

پاسخ

میهمان

۱۴۰۱/۱۱/۰۵

شماره تماس نداره؟

پاسخ

ثبت نظر جدید

امتیاز:

در حال ارسال ...