کشتی
  • ۰ تومان
  • ۵

سالن کشتی مدرس

سالن کشتی مدرس

سالن کشتی مدرس

ویژگی‌ها و امکانات سالن کشتی مدرس

  • بوفه
  • ارائه رژیم غذایی
  • کمد اختصاصی

رشته های سالن کشتی مدرس

  • کشتی فرنگی
  • کشتی آزاد

درباره سالن کشتی مدرس


مجموعه کشتی سالن کشتی مدرس ویژه استفاده برای آقایان واقع در شهر تهران به آدرس : میدان امام حسین ابتدای خیابال دماوند جنب اداره برق بوعلی کوچه عاشقباه اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به ورزشکاران و متقاضیات استفاده از این مجموعه ورزشی کرده است.


مجموعه کشتی سالن کشتی مدرس در رشته های کشتی فرنگی, کشتی آزاد, امکان ارائه خدمات به ورزشکاران را دارد همچنین مجموعه ورزشی سالن کشتی مدرس دارای ویژگی هایی مانند بوفه, ارائه رژیم غذایی, کمد اختصاصی, میباشد که ورزشکاران و متقاضیان استفاده از این باشگاه میتوانند از این خدمات استفاده کنند.


کاربران میتوانید در صورت فعال بودن ثبت نام انلاین کلاسهای ورزشی این مجموعه و یا فعال بودن امکان رزرو سانسها در صفحه مجموعه سالن کشتی مدرس اقدام به خرید و یا رزرو آنلاین سانسها یا خدمات مجموعه سالن کشتی مدرس کنند.


همچنین برای مشاهده آدرس دقیق باشگاه سالن کشتی مدرس بر روی نقشه میتوانید بر روی دکمه نمایش روی نقشه کلیک کنید و همچنین برای مسیر یابی با اپلیکیشن های مسیریاب برای رفتن به ادرس مجموعه میتوانید بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش روی نقشه بر روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا این امکان برای حمل ونقل راحت تر به باشگاه سالن کشتی مدرس فعال شود.


کاربران یا ورزشکارانی که تجربه استفاده از مجموعه سالن کشتی مدرس را دارند میتوانند در بخش نظرات و تجربه استفاده از خدمات باشگاه سالن کشتی مدرس را برای دیگر کاربران به اشتراک بگزارند.


مدیر باشگاه سالن کشتی مدرس امیدوار است کاربران و ورزشکاران باشگاه سالن کشتی مدرس بهترین خدمات و تجربه را در مجموعه سالن کشتی مدرس داشته باشند.

۱ نظر برای سالن کشتی مدرس ثبت شده

میهمان

۱۴۰۱/۱۰/۲۳

عالی واقعا همه جوره کامل و مجهز با تشکر فراوان از ماساژور سالن اقای محمد تهرانی

پاسخ

ثبت نظر جدید

امتیاز: