شنا
  • ۰ تومان
  • ۰

سرزمين موج های آبی

سرزمين موج های آبی

سرزمين موج های آبی

ویژگی‌ها و امکانات سرزمين موج های آبی

  • سونا خشک
  • سونا بخار
  • بوفه
  • جکوزی
  • حوضچه آب سرد

رشته های سرزمين موج های آبی

  • شنا

درباره سرزمين موج های آبی

سرزمين موج های آبی ارومیه

 

استخر موج های آبی ارومیه یک استخر به همراه سرسره های آبی است و مناسب ترین مکان برای گذراندن اوقات فراغت است. این استخر سرپوشیده است و مناسب بزرگسان میباشد. روزها و سانس های جداگانه برای آقایان و بانوان دارد.

 

سانس های استخر موج های آبی ارومیه

 

سانس های این استخر در تصویر های گالری نمایش داده شده است.

 

قیمت بلیط استخر موج های آبی ارومیه

 

قیمت بلیط سانس آزاد این استخر در مرداد ماه 1401 : 125000 تومان برای هر نفر میباشد.

 


مجموعه شنا سرزمين موج های آبی ویژه استفاده برای آقایان بانوان واقع در شهر ارومیه به آدرس : اورميه كيلومتر 6 جاده مهاباد اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به ورزشکاران و متقاضیات استفاده از این مجموعه ورزشی کرده است.


مجموعه شنا سرزمين موج های آبی در رشته های شنا, امکان ارائه خدمات به ورزشکاران را دارد همچنین مجموعه ورزشی سرزمين موج های آبی دارای ویژگی هایی مانند سونا خشک, سونا بخار, بوفه, جکوزی, حوضچه آب سرد, میباشد که ورزشکاران و متقاضیان استفاده از این باشگاه میتوانند از این خدمات استفاده کنند.


کاربران میتوانید در صورت فعال بودن ثبت نام انلاین کلاسهای ورزشی این مجموعه و یا فعال بودن امکان رزرو سانسها در صفحه مجموعه سرزمين موج های آبی اقدام به خرید و یا رزرو آنلاین سانسها یا خدمات مجموعه سرزمين موج های آبی کنند.


همچنین برای مشاهده آدرس دقیق باشگاه سرزمين موج های آبی بر روی نقشه میتوانید بر روی دکمه نمایش روی نقشه کلیک کنید و همچنین برای مسیر یابی با اپلیکیشن های مسیریاب برای رفتن به ادرس مجموعه میتوانید بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش روی نقشه بر روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا این امکان برای حمل ونقل راحت تر به باشگاه سرزمين موج های آبی فعال شود.


کاربران یا ورزشکارانی که تجربه استفاده از مجموعه سرزمين موج های آبی را دارند میتوانند در بخش نظرات و تجربه استفاده از خدمات باشگاه سرزمين موج های آبی را برای دیگر کاربران به اشتراک بگزارند.


مدیر باشگاه سرزمين موج های آبی امیدوار است کاربران و ورزشکاران باشگاه سرزمين موج های آبی بهترین خدمات و تجربه را در مجموعه سرزمين موج های آبی داشته باشند.

۰ نظر برای سرزمين موج های آبی ثبت شده

ثبت نظر جدید

امتیاز: