اسب سواری
  • ۰ تومان
  • ۳

باشگاه سوارکاری فرحان

از دیگر باشگاه‌های سوارکاری مجهزی که در ارومیه وجود دارد، باشگاه سوارکاری فرحان است این باشگاه بسیار مجهز بوده و امکانات خوبی را در اختیار سوارکاران قرار می‌دهد

از دیگر باشگاه‌های سوارکاری مجهزی که در ارومیه وجود دارد، باشگاه سوارکاری فرحان است این باشگاه بسیار مجهز بوده و امکانات خوبی را در اختیار سوارکاران قرار می‌دهد

  • جنسیت : آقایان بانوان
  • آدرس : ارومیه کیلومتر 4 جاده چی چست-روبه روی دانشگاه علم و فن-کوی ماهان باشگاه سوارکاری فرحان
  • تلفن : ۰۹۱۴۳۴۶۶۶۵۳

ویژگی‌ها و امکانات باشگاه سوارکاری فرحان

  • پارکینگ

رشته های باشگاه سوارکاری فرحان

  • سوارکاری آزاد
  • آموزش
  • گشت های تفریحی
  • سوارکاری داخل مانژ

درباره باشگاه سوارکاری فرحان

از دیگر باشگاه‌های سوارکاری مجهزی که در ارومیه وجود دارد، باشگاه سوارکاری فرحان است. این باشگاه بسیار مجهز بوده و امکانات خوبی را در اختیار سوارکاران قرار می‌دهد.

این باشگاه سوارکاری امکانات لازم برای آموزش کودکان- آقایان و بانوان را فراهم کرده  و دارای چندین اصطبل در بالاترین سطح استاندارد را داراست. بعلاوه مانژهای باشگاه در سطحی است که نه تنها برای آموزش و تمرین که مناسب مسابقات نیز می‌باشد.

باشگاه سوارکاری فرحان در طول هفته پذیرای سوارکاران چه مبتدی و چه پیشرفته است.

 

لیست باشگاه های سوارکاری ارومیه


مجموعه سوارکاری باشگاه سوارکاری فرحان ویژه استفاده برای آقایان بانوان واقع در شهر ارومیه به آدرس : کیلومتر 4 جاده چی چست-روبه روی دانشگاه علم و فن-کوی ماهان باشگاه سوارکاری فرحان اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به ورزشکاران و متقاضیات استفاده از این مجموعه ورزشی کرده است.


مجموعه سوارکاری باشگاه سوارکاری فرحان در رشته های سوارکاری آزاد, آموزش, گشت های تفریحی, سوارکاری داخل مانژ, امکان ارائه خدمات به ورزشکاران را دارد همچنین مجموعه ورزشی باشگاه سوارکاری فرحان دارای ویژگی هایی مانند پارکینگ, میباشد که ورزشکاران و متقاضیان استفاده از این باشگاه میتوانند از این خدمات استفاده کنند.


کاربران میتوانید در صورت فعال بودن ثبت نام انلاین کلاسهای ورزشی این مجموعه و یا فعال بودن امکان رزرو سانسها در صفحه مجموعه باشگاه سوارکاری فرحان اقدام به خرید و یا رزرو آنلاین سانسها یا خدمات مجموعه باشگاه سوارکاری فرحان کنند.


همچنین برای مشاهده آدرس دقیق باشگاه باشگاه سوارکاری فرحان بر روی نقشه میتوانید بر روی دکمه نمایش روی نقشه کلیک کنید و همچنین برای مسیر یابی با اپلیکیشن های مسیریاب برای رفتن به ادرس مجموعه میتوانید بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش روی نقشه بر روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا این امکان برای حمل ونقل راحت تر به باشگاه باشگاه سوارکاری فرحان فعال شود.


کاربران یا ورزشکارانی که تجربه استفاده از مجموعه باشگاه سوارکاری فرحان را دارند میتوانند در بخش نظرات و تجربه استفاده از خدمات باشگاه باشگاه سوارکاری فرحان را برای دیگر کاربران به اشتراک بگزارند.


مدیر باشگاه باشگاه سوارکاری فرحان امیدوار است کاربران و ورزشکاران باشگاه باشگاه سوارکاری فرحان بهترین خدمات و تجربه را در مجموعه باشگاه سوارکاری فرحان داشته باشند.

۴ نظر برای باشگاه سوارکاری فرحان ثبت شده

میهمان

۱۴۰۲/۰۳/۲۴

با سلام میخواستم بپرسم آموزش کلاس ها دختران کی شروع میشه و هزینه چقدره و به چی نیاز داریم

پاسخ

میهمان

۱۴۰۲/۰۱/۰۸

با سلام بچه ۵ ساله میتونن از اسب استفاده کنند؟

پاسخ

میهمان

۱۴۰۰/۱۲/۱۴

عالی

پاسخ

میهمان

۱۴۰۰/۰۶/۲۴

خوب

پاسخ

ثبت نظر جدید

امتیاز:

در حال ارسال ...