null
  • ۰ تومان
  • ۰

مجموعه تنیس درنا

معرفی مجموعه تنیس درنا ارومیه به همراه عکس و آدرس و شماره تلفن

معرفی مجموعه تنیس درنا ارومیه به همراه عکس و آدرس و شماره تلفن

ویژگی‌ها و امکانات مجموعه تنیس درنا

رشته های مجموعه تنیس درنا

درباره مجموعه تنیس درنا


مجموعه تنیس مجموعه تنیس درنا ویژه استفاده برای آقایان بانوان واقع در شهر ارومیه به آدرس : ارومیه – جاده بند (بلوار جام جم) – جنب دانشگاه صنعتی ارومیه – مجموعه تنیس دُرنا اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به ورزشکاران و متقاضیات استفاده از این مجموعه ورزشی کرده است.


مجموعه تنیس مجموعه تنیس درنا در رشته های امکان ارائه خدمات به ورزشکاران را دارد همچنین مجموعه ورزشی مجموعه تنیس درنا دارای ویژگی هایی مانند میباشد که ورزشکاران و متقاضیان استفاده از این باشگاه میتوانند از این خدمات استفاده کنند.


کاربران میتوانید در صورت فعال بودن ثبت نام انلاین کلاسهای ورزشی این مجموعه و یا فعال بودن امکان رزرو سانسها در صفحه مجموعه مجموعه تنیس درنا اقدام به خرید و یا رزرو آنلاین سانسها یا خدمات مجموعه مجموعه تنیس درنا کنند.


همچنین برای مشاهده آدرس دقیق باشگاه مجموعه تنیس درنا بر روی نقشه میتوانید بر روی دکمه نمایش روی نقشه کلیک کنید و همچنین برای مسیر یابی با اپلیکیشن های مسیریاب برای رفتن به ادرس مجموعه میتوانید بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش روی نقشه بر روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا این امکان برای حمل ونقل راحت تر به باشگاه مجموعه تنیس درنا فعال شود.


کاربران یا ورزشکارانی که تجربه استفاده از مجموعه مجموعه تنیس درنا را دارند میتوانند در بخش نظرات و تجربه استفاده از خدمات باشگاه مجموعه تنیس درنا را برای دیگر کاربران به اشتراک بگزارند.


مدیر باشگاه مجموعه تنیس درنا امیدوار است کاربران و ورزشکاران باشگاه مجموعه تنیس درنا بهترین خدمات و تجربه را در مجموعه مجموعه تنیس درنا داشته باشند.

۰ نظر برای مجموعه تنیس درنا ثبت شده

ثبت نظر جدید

امتیاز: