سالن ورزشی
  • ۰ تومان
  • ۱

مجموعه ورزشی دخانیات

مجموعه ورزشی دخانیات ارومیه

مجموعه ورزشی دخانیات ارومیه

  • جنسیت : آقایان
  • آدرس : ارومیه ارومیه,سه راه دخانیات,مجموعه ورزشی دخانیات
  • تلفن :

ویژگی‌ها و امکانات مجموعه ورزشی دخانیات

رشته های مجموعه ورزشی دخانیات

  • والیبال
  • فوتسال

درباره مجموعه ورزشی دخانیات

مجموعه ورزشی دخانیات ارومیه دارای زمین فوتسال و زمین والیبال

 


مجموعه سالن ورزشی مجموعه ورزشی دخانیات ویژه استفاده برای آقایان واقع در شهر ارومیه به آدرس : ارومیه,سه راه دخانیات,مجموعه ورزشی دخانیات اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به ورزشکاران و متقاضیات استفاده از این مجموعه ورزشی کرده است.


مجموعه سالن ورزشی مجموعه ورزشی دخانیات در رشته های والیبال, فوتسال, امکان ارائه خدمات به ورزشکاران را دارد همچنین مجموعه ورزشی مجموعه ورزشی دخانیات دارای ویژگی هایی مانند میباشد که ورزشکاران و متقاضیان استفاده از این باشگاه میتوانند از این خدمات استفاده کنند.


کاربران میتوانید در صورت فعال بودن ثبت نام انلاین کلاسهای ورزشی این مجموعه و یا فعال بودن امکان رزرو سانسها در صفحه مجموعه مجموعه ورزشی دخانیات اقدام به خرید و یا رزرو آنلاین سانسها یا خدمات مجموعه مجموعه ورزشی دخانیات کنند.


همچنین برای مشاهده آدرس دقیق باشگاه مجموعه ورزشی دخانیات بر روی نقشه میتوانید بر روی دکمه نمایش روی نقشه کلیک کنید و همچنین برای مسیر یابی با اپلیکیشن های مسیریاب برای رفتن به ادرس مجموعه میتوانید بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش روی نقشه بر روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا این امکان برای حمل ونقل راحت تر به باشگاه مجموعه ورزشی دخانیات فعال شود.


کاربران یا ورزشکارانی که تجربه استفاده از مجموعه مجموعه ورزشی دخانیات را دارند میتوانند در بخش نظرات و تجربه استفاده از خدمات باشگاه مجموعه ورزشی دخانیات را برای دیگر کاربران به اشتراک بگزارند.


مدیر باشگاه مجموعه ورزشی دخانیات امیدوار است کاربران و ورزشکاران باشگاه مجموعه ورزشی دخانیات بهترین خدمات و تجربه را در مجموعه مجموعه ورزشی دخانیات داشته باشند.

۱ نظر برای مجموعه ورزشی دخانیات ثبت شده

میهمان

۱۴۰۰/۰۸/۱۱

سلام چرا برای بانوان نیست؟!

پاسخ

ثبت نظر جدید

امتیاز: