سالن ورزشی
  • ۰ تومان
  • ۵

مجموعه ورزشی مخابرات

سالن ورزشی مخابرات ارومیه برای ورزشهای گروهی مانند ، فوتسال، والیبال و بسکتبال و هندبال و .. مناسب است .

سالن ورزشی مخابرات ارومیه برای ورزشهای گروهی مانند ، فوتسال، والیبال و بسکتبال و هندبال و .. مناسب است .

  • جنسیت : آقایان
  • آدرس : ارومیه ارومیه,خیابان هشت شهریور, ابتدای خیابان خاقانی,مجموعه ورزشی مخابرات
  • تلفن :

ویژگی‌ها و امکانات مجموعه ورزشی مخابرات

رشته های مجموعه ورزشی مخابرات

  • والیبال
  • فوتسال
  • بسکتبال

درباره مجموعه ورزشی مخابرات

سالن ورزشی مخابرات ارومیه برای ورزشهای گروهی مانند ، فوتسال، والیبال و بسکتبال و هندبال و .. مناسب است و زمین چمن مخابرات نیز برای انجام بازیهای فوتبال در اختیار علاقمندان به این ورزش قرار میگیرد.


مجموعه سالن ورزشی مجموعه ورزشی مخابرات ویژه استفاده برای آقایان واقع در شهر ارومیه به آدرس : ارومیه,خیابان هشت شهریور, ابتدای خیابان خاقانی,مجموعه ورزشی مخابرات اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به ورزشکاران و متقاضیات استفاده از این مجموعه ورزشی کرده است.


مجموعه سالن ورزشی مجموعه ورزشی مخابرات در رشته های والیبال, فوتسال, بسکتبال, امکان ارائه خدمات به ورزشکاران را دارد همچنین مجموعه ورزشی مجموعه ورزشی مخابرات دارای ویژگی هایی مانند میباشد که ورزشکاران و متقاضیان استفاده از این باشگاه میتوانند از این خدمات استفاده کنند.


کاربران میتوانید در صورت فعال بودن ثبت نام انلاین کلاسهای ورزشی این مجموعه و یا فعال بودن امکان رزرو سانسها در صفحه مجموعه مجموعه ورزشی مخابرات اقدام به خرید و یا رزرو آنلاین سانسها یا خدمات مجموعه مجموعه ورزشی مخابرات کنند.


همچنین برای مشاهده آدرس دقیق باشگاه مجموعه ورزشی مخابرات بر روی نقشه میتوانید بر روی دکمه نمایش روی نقشه کلیک کنید و همچنین برای مسیر یابی با اپلیکیشن های مسیریاب برای رفتن به ادرس مجموعه میتوانید بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش روی نقشه بر روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا این امکان برای حمل ونقل راحت تر به باشگاه مجموعه ورزشی مخابرات فعال شود.


کاربران یا ورزشکارانی که تجربه استفاده از مجموعه مجموعه ورزشی مخابرات را دارند میتوانند در بخش نظرات و تجربه استفاده از خدمات باشگاه مجموعه ورزشی مخابرات را برای دیگر کاربران به اشتراک بگزارند.


مدیر باشگاه مجموعه ورزشی مخابرات امیدوار است کاربران و ورزشکاران باشگاه مجموعه ورزشی مخابرات بهترین خدمات و تجربه را در مجموعه مجموعه ورزشی مخابرات داشته باشند.

۱ نظر برای مجموعه ورزشی مخابرات ثبت شده

میهمان

۱۴۰۲/۰۳/۲۵

سلام میشه شماره تماس برای ثبت نام والیبال در موسیه مخابرات رو لطف کنید ؟

پاسخ

ثبت نظر جدید

امتیاز:

در حال ارسال ...