امادگی-جسمانی
  • ۰ تومان
  • ۰

باشگاه بدنسازی و تناسب اندام نیکان (یزد)

باشگاه بدنسازی و تناسب اندام نیکان مجهز به سالن بدنسازی با تمامی دستگاه‌های بدنسازی و هم چنین فضای لازم برای ورزش های فیتنس پیلاتس و ایروبیک می باشد.

باشگاه بدنسازی و تناسب اندام نیکان مجهز به سالن بدنسازی با تمامی دستگاه‌های بدنسازی و هم چنین فضای لازم برای ورزش های فیتنس پیلاتس و ایروبیک می باشد.

  • جنسیت : آقایان
  • آدرس : یزد یزد ازادشهر ، بین فلکه سوم و چهارم ، طبقه پایین بانک مسکن ، باشگاه نیکان
  • تلفن : ۰۹۱۵۱۵۳۷۶۰۱

ویژگی‌ها و امکانات باشگاه بدنسازی و تناسب اندام نیکان (یزد)

  • سیستم گرمایشی و سرمایشی

رشته های باشگاه بدنسازی و تناسب اندام نیکان (یزد)

  • فیتنس
  • آمادگی جسمانی
  • پرورش اندام

درباره باشگاه بدنسازی و تناسب اندام نیکان (یزد)


باشگاه بدنسازی و مجموعه آمادگی جسمانی باشگاه بدنسازی و تناسب اندام نیکان (یزد) ویژه استفاده برای آقایان واقع در شهر یزد به آدرس : یزد ازادشهر ، بین فلکه سوم و چهارم ، طبقه پایین بانک مسکن ، باشگاه نیکان اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به ورزشکاران و متقاضیات استفاده از این مجموعه ورزشی کرده است.


مجموعه آمادگی جسمانی باشگاه بدنسازی و تناسب اندام نیکان (یزد) در رشته های فیتنس, آمادگی جسمانی, پرورش اندام, امکان ارائه خدمات به ورزشکاران را دارد همچنین مجموعه ورزشی باشگاه بدنسازی و تناسب اندام نیکان (یزد) دارای ویژگی هایی مانند سیستم گرمایشی و سرمایشی, میباشد که ورزشکاران و متقاضیان استفاده از این باشگاه میتوانند از این خدمات استفاده کنند.


کاربران میتوانید در صورت فعال بودن ثبت نام انلاین کلاسهای ورزشی این مجموعه و یا فعال بودن امکان رزرو سانسها در صفحه مجموعه باشگاه بدنسازی و تناسب اندام نیکان (یزد) اقدام به خرید و یا رزرو آنلاین سانسها یا خدمات مجموعه باشگاه بدنسازی و تناسب اندام نیکان (یزد) کنند.


همچنین برای مشاهده آدرس دقیق باشگاه باشگاه بدنسازی و تناسب اندام نیکان (یزد) بر روی نقشه میتوانید بر روی دکمه نمایش روی نقشه کلیک کنید و همچنین برای مسیر یابی با اپلیکیشن های مسیریاب برای رفتن به ادرس مجموعه میتوانید بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش روی نقشه بر روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا این امکان برای حمل ونقل راحت تر به باشگاه باشگاه بدنسازی و تناسب اندام نیکان (یزد) فعال شود.


کاربران یا ورزشکارانی که تجربه استفاده از مجموعه باشگاه بدنسازی و تناسب اندام نیکان (یزد) را دارند میتوانند در بخش نظرات و تجربه استفاده از خدمات باشگاه باشگاه بدنسازی و تناسب اندام نیکان (یزد) را برای دیگر کاربران به اشتراک بگزارند.


مدیر باشگاه باشگاه بدنسازی و تناسب اندام نیکان (یزد) امیدوار است کاربران و ورزشکاران باشگاه باشگاه بدنسازی و تناسب اندام نیکان (یزد) بهترین خدمات و تجربه را در مجموعه باشگاه بدنسازی و تناسب اندام نیکان (یزد) داشته باشند.

۰ نظر برای باشگاه بدنسازی و تناسب اندام نیکان (یزد) ثبت شده

ثبت نظر جدید

امتیاز: