شنا
  • ۰ تومان
  • ۰

استخر توحید

استخر توحید دارای سانس همزمان آقایان و بانوان

استخر توحید دارای سانس همزمان آقایان و بانوان

  • جنسیت : آقایان بانوان
  • آدرس : تهران خیابان ستارخان - روبروی برق آلستوم - خیابان کاشانی پور - خیابان دستبند غربی
  • تلفن : ۰۲۱۴۴۲۴۳۹۰۱

ویژگی‌ها و امکانات استخر توحید

  • بوفه

رشته های استخر توحید

  • شنا

درباره استخر توحید

استخر توحید ستارخان

 

این استخر دو قلو است و سانس همزمان آقایان و بانوان دارد. سانس ها از صبح شروع شده و تا شب ادامه میبابد.


مجموعه شنا استخر توحید ویژه استفاده برای آقایان بانوان واقع در شهر تهران به آدرس : خیابان ستارخان - روبروی برق آلستوم - خیابان کاشانی پور - خیابان دستبند غربی اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به ورزشکاران و متقاضیات استفاده از این مجموعه ورزشی کرده است.


مجموعه شنا استخر توحید در رشته های شنا, امکان ارائه خدمات به ورزشکاران را دارد همچنین مجموعه ورزشی استخر توحید دارای ویژگی هایی مانند بوفه, میباشد که ورزشکاران و متقاضیان استفاده از این باشگاه میتوانند از این خدمات استفاده کنند.


کاربران میتوانید در صورت فعال بودن ثبت نام انلاین کلاسهای ورزشی این مجموعه و یا فعال بودن امکان رزرو سانسها در صفحه مجموعه استخر توحید اقدام به خرید و یا رزرو آنلاین سانسها یا خدمات مجموعه استخر توحید کنند.


همچنین برای مشاهده آدرس دقیق باشگاه استخر توحید بر روی نقشه میتوانید بر روی دکمه نمایش روی نقشه کلیک کنید و همچنین برای مسیر یابی با اپلیکیشن های مسیریاب برای رفتن به ادرس مجموعه میتوانید بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش روی نقشه بر روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا این امکان برای حمل ونقل راحت تر به باشگاه استخر توحید فعال شود.


کاربران یا ورزشکارانی که تجربه استفاده از مجموعه استخر توحید را دارند میتوانند در بخش نظرات و تجربه استفاده از خدمات باشگاه استخر توحید را برای دیگر کاربران به اشتراک بگزارند.


مدیر باشگاه استخر توحید امیدوار است کاربران و ورزشکاران باشگاه استخر توحید بهترین خدمات و تجربه را در مجموعه استخر توحید داشته باشند.

۰ نظر برای استخر توحید ثبت شده

ثبت نظر جدید

امتیاز:

در حال ارسال ...