امادگی-جسمانی
  • ۰ تومان
  • ۵

باشگاه تندرستی سبز تهران

استفاده از متخصصین علوم ورزش در تمامی گرایش ها اعم از حرکات اصلاحی، فیزیولوژی ورزشی، رشد حرکتی، کنترل حرکتی با درجه علمی دکتری و کارشناس ارشد استفاده از مربیان بین المللی

استفاده از متخصصین علوم ورزش در تمامی گرایش ها اعم از حرکات اصلاحی، فیزیولوژی ورزشی، رشد حرکتی، کنترل حرکتی با درجه علمی دکتری و کارشناس ارشد استفاده از مربیان بین المللی

  • جنسیت : آقایان بانوان
  • آدرس : تهران مجیدیه جنوبی (محله کرمان)، خیابان اثنی عشری کوچه الیاسی روبروی بن بست 14
  • تلفن : ۰۹۳۵۴۵۳۷۸۸۵

ویژگی‌ها و امکانات باشگاه تندرستی سبز تهران

  • رختکن

رشته های باشگاه تندرستی سبز تهران

  • فیتنس
  • آمادگی جسمانی

درباره باشگاه تندرستی سبز تهران


باشگاه بدنسازی و مجموعه آمادگی جسمانی باشگاه تندرستی سبز تهران ویژه استفاده برای آقایان بانوان واقع در شهر تهران به آدرس : مجیدیه جنوبی (محله کرمان)، خیابان اثنی عشری کوچه الیاسی روبروی بن بست 14 اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به ورزشکاران و متقاضیات استفاده از این مجموعه ورزشی کرده است.


مجموعه آمادگی جسمانی باشگاه تندرستی سبز تهران در رشته های فیتنس, آمادگی جسمانی, امکان ارائه خدمات به ورزشکاران را دارد همچنین مجموعه ورزشی باشگاه تندرستی سبز تهران دارای ویژگی هایی مانند رختکن, میباشد که ورزشکاران و متقاضیان استفاده از این باشگاه میتوانند از این خدمات استفاده کنند.


کاربران میتوانید در صورت فعال بودن ثبت نام انلاین کلاسهای ورزشی این مجموعه و یا فعال بودن امکان رزرو سانسها در صفحه مجموعه باشگاه تندرستی سبز تهران اقدام به خرید و یا رزرو آنلاین سانسها یا خدمات مجموعه باشگاه تندرستی سبز تهران کنند.


همچنین برای مشاهده آدرس دقیق باشگاه باشگاه تندرستی سبز تهران بر روی نقشه میتوانید بر روی دکمه نمایش روی نقشه کلیک کنید و همچنین برای مسیر یابی با اپلیکیشن های مسیریاب برای رفتن به ادرس مجموعه میتوانید بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش روی نقشه بر روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا این امکان برای حمل ونقل راحت تر به باشگاه باشگاه تندرستی سبز تهران فعال شود.


کاربران یا ورزشکارانی که تجربه استفاده از مجموعه باشگاه تندرستی سبز تهران را دارند میتوانند در بخش نظرات و تجربه استفاده از خدمات باشگاه باشگاه تندرستی سبز تهران را برای دیگر کاربران به اشتراک بگزارند.


مدیر باشگاه باشگاه تندرستی سبز تهران امیدوار است کاربران و ورزشکاران باشگاه باشگاه تندرستی سبز تهران بهترین خدمات و تجربه را در مجموعه باشگاه تندرستی سبز تهران داشته باشند.

۲ نظر برای باشگاه تندرستی سبز تهران ثبت شده

میهمان

۱۴۰۲/۰۹/۲۷

باشگاه خوبیه

پاسخ

میهمان

۱۴۰۲/۰۹/۲۷

باشگاه باحالیه

پاسخ

ثبت نظر جدید

امتیاز:

در حال ارسال ...