ورزشهای رزمی
  • ۰ تومان
  • ۴.۸

باشگاه تن و روان

آموزش هنر رزمی تکواندو علم چگونه از خود دفاع کردن

آموزش هنر رزمی تکواندو علم چگونه از خود دفاع کردن

ویژگی‌ها و امکانات باشگاه تن و روان

  • سرویس بهداشتی
  • رختکن
  • اب سرد کن

رشته های باشگاه تن و روان

  • تکواندو

درباره باشگاه تن و روان

  آموزش هنر رزمی تکواندو علم چگونه از خود دفاع کردن

مجموعه ورزشهای رزمی باشگاه تن و روان ویژه استفاده برای آقایان واقع در شهر ارومیه به آدرس : ارومیه.خیابان رسالت.جنب فروشگاه جانبو اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به ورزشکاران و متقاضیات استفاده از این مجموعه ورزشی کرده است.


مجموعه ورزشهای رزمی باشگاه تن و روان در رشته های تکواندو, امکان ارائه خدمات به ورزشکاران را دارد همچنین مجموعه ورزشی باشگاه تن و روان دارای ویژگی هایی مانند سرویس بهداشتی, رختکن, اب سرد کن, میباشد که ورزشکاران و متقاضیان استفاده از این باشگاه میتوانند از این خدمات استفاده کنند.


کاربران میتوانید در صورت فعال بودن ثبت نام انلاین کلاسهای ورزشی این مجموعه و یا فعال بودن امکان رزرو سانسها در صفحه مجموعه باشگاه تن و روان اقدام به خرید و یا رزرو آنلاین سانسها یا خدمات مجموعه باشگاه تن و روان کنند.


همچنین برای مشاهده آدرس دقیق باشگاه باشگاه تن و روان بر روی نقشه میتوانید بر روی دکمه نمایش روی نقشه کلیک کنید و همچنین برای مسیر یابی با اپلیکیشن های مسیریاب برای رفتن به ادرس مجموعه میتوانید بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش روی نقشه بر روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا این امکان برای حمل ونقل راحت تر به باشگاه باشگاه تن و روان فعال شود.


کاربران یا ورزشکارانی که تجربه استفاده از مجموعه باشگاه تن و روان را دارند میتوانند در بخش نظرات و تجربه استفاده از خدمات باشگاه باشگاه تن و روان را برای دیگر کاربران به اشتراک بگزارند.


مدیر باشگاه باشگاه تن و روان امیدوار است کاربران و ورزشکاران باشگاه باشگاه تن و روان بهترین خدمات و تجربه را در مجموعه باشگاه تن و روان داشته باشند.

۴ نظر برای باشگاه تن و روان ثبت شده

میهمان

۱۴۰۲/۱۰/۲۷

باشگاهی با امکانات بالا و بزرگ

پاسخ

میهمان

۱۴۰۲/۰۹/۱۳

استاد علی جعفرنژاد و استاد میر مختار غنی زاده از نظر من بهترین استادان در جهان هستن واقعا آموزش هاشون خیلی کار آمد هستن واقعا عالیه

پاسخ

میهمان

۱۴۰۲/۰۹/۰۵

باشگاه خوبیه با استاد های حرفه ای

پاسخ

میهمان

۱۴۰۲/۰۸/۰۴

عالی

پاسخ

ثبت نظر جدید

امتیاز:

در حال ارسال ...