ورزشهای رزمی
  • ۰ تومان
  • ۵

باشگاه رزمی اسدی

آکادمی مویتای ارومیه زیر نظر استاد امین اسدی دارای دو شعبه برای بانوان و اقایان اماده برای ارائه خدمات میباشد

آکادمی مویتای ارومیه زیر نظر استاد امین اسدی دارای دو شعبه برای بانوان و اقایان اماده برای ارائه خدمات میباشد

ویژگی‌ها و امکانات باشگاه رزمی اسدی

  • سرویس بهداشتی
  • رختکن

رشته های باشگاه رزمی اسدی

  • موی تای
  • کیک بوکسینگ

درباره باشگاه رزمی اسدی

آکادمی مویتای ارومیه زیر نظر استاد امین اسدی دارای دو شعبه برای بانوان و اقایان اماده برای ارائه خدمات میباشد کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی و عمومی

شعبه اول:بلوار امام علی نبش خیابان عدالت طبقه پایین سوپرمارکت فمیلی

شعبه دوم:مجموعه فرهنگی خانه جوان

شماره تلفن اقایان:۰۹۱۴۴۴۷۵۵۳۵

شماره تلفن بانوان:۰۹۰۲۴۵۱۵۶۸۲


مجموعه ورزشهای رزمی باشگاه رزمی اسدی ویژه استفاده برای آقایان بانوان واقع در شهر ارومیه به آدرس : بلوار امام علی نبش خیابان عدالت طبقه پایین سوپرمارکت فمیلی اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به ورزشکاران و متقاضیات استفاده از این مجموعه ورزشی کرده است.


مجموعه ورزشهای رزمی باشگاه رزمی اسدی در رشته های موی تای, کیک بوکسینگ, امکان ارائه خدمات به ورزشکاران را دارد همچنین مجموعه ورزشی باشگاه رزمی اسدی دارای ویژگی هایی مانند سرویس بهداشتی, رختکن, میباشد که ورزشکاران و متقاضیان استفاده از این باشگاه میتوانند از این خدمات استفاده کنند.


کاربران میتوانید در صورت فعال بودن ثبت نام انلاین کلاسهای ورزشی این مجموعه و یا فعال بودن امکان رزرو سانسها در صفحه مجموعه باشگاه رزمی اسدی اقدام به خرید و یا رزرو آنلاین سانسها یا خدمات مجموعه باشگاه رزمی اسدی کنند.


همچنین برای مشاهده آدرس دقیق باشگاه باشگاه رزمی اسدی بر روی نقشه میتوانید بر روی دکمه نمایش روی نقشه کلیک کنید و همچنین برای مسیر یابی با اپلیکیشن های مسیریاب برای رفتن به ادرس مجموعه میتوانید بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش روی نقشه بر روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا این امکان برای حمل ونقل راحت تر به باشگاه باشگاه رزمی اسدی فعال شود.


کاربران یا ورزشکارانی که تجربه استفاده از مجموعه باشگاه رزمی اسدی را دارند میتوانند در بخش نظرات و تجربه استفاده از خدمات باشگاه باشگاه رزمی اسدی را برای دیگر کاربران به اشتراک بگزارند.


مدیر باشگاه باشگاه رزمی اسدی امیدوار است کاربران و ورزشکاران باشگاه باشگاه رزمی اسدی بهترین خدمات و تجربه را در مجموعه باشگاه رزمی اسدی داشته باشند.

۲ نظر برای باشگاه رزمی اسدی ثبت شده

میهمان

۱۴۰۱/۰۲/۲۲

👏🏻

پاسخ

میهمان

۱۴۰۱/۰۲/۲۲

عالی

پاسخ

ثبت نظر جدید

امتیاز:

در حال ارسال ...