اسب سواری
  • ۰ تومان
  • ۰

باشگاه سوارکاری آریا

باشگاه سوارکاری آریا ارومیه

باشگاه سوارکاری آریا ارومیه

  • جنسیت : آقایان بانوان
  • آدرس : ارومیه خیابان المهدی، چارچوب نرسیده به میدان گاو
  • تلفن : ۰۹۱۴۱۴۱۸۹۸۶

ویژگی‌ها و امکانات باشگاه سوارکاری آریا

  • پارکینگ

رشته های باشگاه سوارکاری آریا

  • سوارکاری آزاد

درباره باشگاه سوارکاری آریا


مجموعه سوارکاری باشگاه سوارکاری آریا ویژه استفاده برای آقایان بانوان واقع در شهر ارومیه به آدرس : خیابان المهدی، چارچوب نرسیده به میدان گاو اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به ورزشکاران و متقاضیات استفاده از این مجموعه ورزشی کرده است.


مجموعه سوارکاری باشگاه سوارکاری آریا در رشته های سوارکاری آزاد, امکان ارائه خدمات به ورزشکاران را دارد همچنین مجموعه ورزشی باشگاه سوارکاری آریا دارای ویژگی هایی مانند پارکینگ, میباشد که ورزشکاران و متقاضیان استفاده از این باشگاه میتوانند از این خدمات استفاده کنند.


کاربران میتوانید در صورت فعال بودن ثبت نام انلاین کلاسهای ورزشی این مجموعه و یا فعال بودن امکان رزرو سانسها در صفحه مجموعه باشگاه سوارکاری آریا اقدام به خرید و یا رزرو آنلاین سانسها یا خدمات مجموعه باشگاه سوارکاری آریا کنند.


همچنین برای مشاهده آدرس دقیق باشگاه باشگاه سوارکاری آریا بر روی نقشه میتوانید بر روی دکمه نمایش روی نقشه کلیک کنید و همچنین برای مسیر یابی با اپلیکیشن های مسیریاب برای رفتن به ادرس مجموعه میتوانید بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش روی نقشه بر روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا این امکان برای حمل ونقل راحت تر به باشگاه باشگاه سوارکاری آریا فعال شود.


کاربران یا ورزشکارانی که تجربه استفاده از مجموعه باشگاه سوارکاری آریا را دارند میتوانند در بخش نظرات و تجربه استفاده از خدمات باشگاه باشگاه سوارکاری آریا را برای دیگر کاربران به اشتراک بگزارند.


مدیر باشگاه باشگاه سوارکاری آریا امیدوار است کاربران و ورزشکاران باشگاه باشگاه سوارکاری آریا بهترین خدمات و تجربه را در مجموعه باشگاه سوارکاری آریا داشته باشند.

۰ نظر برای باشگاه سوارکاری آریا ثبت شده

ثبت نظر جدید

امتیاز:

در حال ارسال ...