اسب سواری
  • ۰ تومان
  • ۱

باشگاه سوارکاری آریاسب

باشگاه سوارکاری آریاسب

باشگاه سوارکاری آریاسب

ویژگی‌ها و امکانات باشگاه سوارکاری آریاسب

  • پارکینگ
  • کافی شاپ

رشته های باشگاه سوارکاری آریاسب

  • سوارکاری آزاد
  • آموزش
  • سوارکاری داخل مانژ
  • اسب دوانی

درباره باشگاه سوارکاری آریاسب


مجموعه سوارکاری باشگاه سوارکاری آریاسب ویژه استفاده برای آقایان بانوان واقع در شهر تهران به آدرس : اتوبان کرج، درب 2 و 3 پارک چیتگر اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به ورزشکاران و متقاضیات استفاده از این مجموعه ورزشی کرده است.


مجموعه سوارکاری باشگاه سوارکاری آریاسب در رشته های سوارکاری آزاد, آموزش, سوارکاری داخل مانژ, اسب دوانی, امکان ارائه خدمات به ورزشکاران را دارد همچنین مجموعه ورزشی باشگاه سوارکاری آریاسب دارای ویژگی هایی مانند پارکینگ, کافی شاپ, میباشد که ورزشکاران و متقاضیان استفاده از این باشگاه میتوانند از این خدمات استفاده کنند.


کاربران میتوانید در صورت فعال بودن ثبت نام انلاین کلاسهای ورزشی این مجموعه و یا فعال بودن امکان رزرو سانسها در صفحه مجموعه باشگاه سوارکاری آریاسب اقدام به خرید و یا رزرو آنلاین سانسها یا خدمات مجموعه باشگاه سوارکاری آریاسب کنند.


همچنین برای مشاهده آدرس دقیق باشگاه باشگاه سوارکاری آریاسب بر روی نقشه میتوانید بر روی دکمه نمایش روی نقشه کلیک کنید و همچنین برای مسیر یابی با اپلیکیشن های مسیریاب برای رفتن به ادرس مجموعه میتوانید بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش روی نقشه بر روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا این امکان برای حمل ونقل راحت تر به باشگاه باشگاه سوارکاری آریاسب فعال شود.


کاربران یا ورزشکارانی که تجربه استفاده از مجموعه باشگاه سوارکاری آریاسب را دارند میتوانند در بخش نظرات و تجربه استفاده از خدمات باشگاه باشگاه سوارکاری آریاسب را برای دیگر کاربران به اشتراک بگزارند.


مدیر باشگاه باشگاه سوارکاری آریاسب امیدوار است کاربران و ورزشکاران باشگاه باشگاه سوارکاری آریاسب بهترین خدمات و تجربه را در مجموعه باشگاه سوارکاری آریاسب داشته باشند.

۱ نظر برای باشگاه سوارکاری آریاسب ثبت شده

میهمان

۱۴۰۲/۰۴/۱۲

سلام متاسفانه با وجود این همه اسب عالی یه سه پایه برای سوار شدن نو اموزان و صندلی برای نشستن وجود ندارد

پاسخ

ثبت نظر جدید

امتیاز:

در حال ارسال ...