ورزشهای رزمی
  • ۰ تومان
  • ۰

باشگاه فرهنگی ورزشی قدرتی

باشگاه فرهنگی ورزشی قدرتی در ارومیه یکی از مجهز ترین باشگاه های شهر ارومیه می باشد دارای ورزش های رزمی کیک بوکسینگ ساندا و ... میباشد

باشگاه فرهنگی ورزشی قدرتی در ارومیه یکی از مجهز ترین باشگاه های شهر ارومیه می باشد دارای ورزش های رزمی کیک بوکسینگ ساندا و ... میباشد

  • جنسیت : آقایان بانوان
  • آدرس : ارومیه خیابان مدرس-نرسیده به پل مدرس-جنب بانک ملت
  • تلفن : ۰۹۱۴۹۴۱۰۴۰۰

ویژگی‌ها و امکانات باشگاه فرهنگی ورزشی قدرتی

  • رختکن
  • سرویس بهداشتی

رشته های باشگاه فرهنگی ورزشی قدرتی

  • کونگ فو
  • کاراته

درباره باشگاه فرهنگی ورزشی قدرتی

باشگاه فرهنگی ورزشی قدرتی شهر ارومیه یکی مجهز ترین و جزو بهترین باشگاه های رزمی شهر ارومیه میباشد

باشگاه‌های ورزشی رزمی فرهنگی ورزشی قدرتی با امکاناتی مثل مربی های بین الملی و  رختن آماده ارائه خدمات به ورزشکاران عزیز در رشته های کیک بوکسینگ و ساندا و کاراته و کنگ فو و تکواند میباشد.
میتوانید با ثبت نام اینترنتی در باشگاه فرهنگی ورزشی قدرتی بدون نیاز به چاپ بلیط از امکانات باشگاه استفاده کنید

ساعت کاری باشگاه  فرهنگی ورزشی قدرتی به صورت زیر است:

بانوان از ساعت 9:00 صبح الی 16:30

اقایان 18:00 الی 23:00 شب


مجموعه ورزشهای رزمی باشگاه فرهنگی ورزشی قدرتی ویژه استفاده برای آقایان بانوان واقع در شهر ارومیه به آدرس : خیابان مدرس-نرسیده به پل مدرس-جنب بانک ملت اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به ورزشکاران و متقاضیات استفاده از این مجموعه ورزشی کرده است.


مجموعه ورزشهای رزمی باشگاه فرهنگی ورزشی قدرتی در رشته های کونگ فو, کاراته, امکان ارائه خدمات به ورزشکاران را دارد همچنین مجموعه ورزشی باشگاه فرهنگی ورزشی قدرتی دارای ویژگی هایی مانند رختکن, سرویس بهداشتی, میباشد که ورزشکاران و متقاضیان استفاده از این باشگاه میتوانند از این خدمات استفاده کنند.


کاربران میتوانید در صورت فعال بودن ثبت نام انلاین کلاسهای ورزشی این مجموعه و یا فعال بودن امکان رزرو سانسها در صفحه مجموعه باشگاه فرهنگی ورزشی قدرتی اقدام به خرید و یا رزرو آنلاین سانسها یا خدمات مجموعه باشگاه فرهنگی ورزشی قدرتی کنند.


همچنین برای مشاهده آدرس دقیق باشگاه باشگاه فرهنگی ورزشی قدرتی بر روی نقشه میتوانید بر روی دکمه نمایش روی نقشه کلیک کنید و همچنین برای مسیر یابی با اپلیکیشن های مسیریاب برای رفتن به ادرس مجموعه میتوانید بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش روی نقشه بر روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا این امکان برای حمل ونقل راحت تر به باشگاه باشگاه فرهنگی ورزشی قدرتی فعال شود.


کاربران یا ورزشکارانی که تجربه استفاده از مجموعه باشگاه فرهنگی ورزشی قدرتی را دارند میتوانند در بخش نظرات و تجربه استفاده از خدمات باشگاه باشگاه فرهنگی ورزشی قدرتی را برای دیگر کاربران به اشتراک بگزارند.


مدیر باشگاه باشگاه فرهنگی ورزشی قدرتی امیدوار است کاربران و ورزشکاران باشگاه باشگاه فرهنگی ورزشی قدرتی بهترین خدمات و تجربه را در مجموعه باشگاه فرهنگی ورزشی قدرتی داشته باشند.

۰ نظر برای باشگاه فرهنگی ورزشی قدرتی ثبت شده

ثبت نظر جدید

امتیاز:

در حال ارسال ...