فوتبال
  • ۰ تومان
  • ۴.۲

باشگاه فوتبال آذرآبادگان ارومیه

باشگاه و مدرسه فوتبال آذرابادگان با مربیگری امیر فرامرز اموزش فوتبال در ارومیه

باشگاه و مدرسه فوتبال آذرابادگان با مربیگری امیر فرامرز اموزش فوتبال در ارومیه

ویژگی‌ها و امکانات باشگاه فوتبال آذرآبادگان ارومیه

رشته های باشگاه فوتبال آذرآبادگان ارومیه

  • فوتسال
  • فوتبال

درباره باشگاه فوتبال آذرآبادگان ارومیه

باشگاه فوتبال آذرآبادگان ارومیه یکی از بهترین و قدیمی ترین باشگاهها و مدرسه فوتبال در ارومیه میباشد که فعالیت خود را از سال 1398 و با مربیگری اقای امیر فرامرز شروع کرده و توانسته موفقیت های بسیاری را برای فوتبال استان کسب کند.

این مجموعه دارای تمامی امکانات ورزشی چمن اختصاصی استخر اتصاصی و همچنین باشگاه بدنسازی میباشد.

شعبه دوم کلاس های آموزشی:
خیابان والفجر روبروی بیمه پاسارگاد مجتمع ورزشی جام جم

مدیر و موسس امیر فرامرز
مربی امیر فرامرز


مدرسه فوتبال آذر آبادگان ارومیه چه تأثیری روی بازیکنان فوتبال دارد؟
 

سوالی که ممکن است برای خیلی از شما پیش بیاید این است که آیا مدارس فوتبال میتوانند روی رشد ورزشی کودکان شما اثر بگذارند یا نه . درس ریاضی در مدرسه رو در نظر بگیرید ، دانش آموزی موفق نیست که باهوش تر است دانش آموزی موفق است که بهترین معلم و آموزش را دارد. آموزش درست میتواند تاثیر بسیاری مهمی روی آینده فرزند شما بگذارد. 


مدرسه فوتبال آذرآبادگان ارومیه
 

در باشگاه آذرآبادگان ارومیه ، تمارین مخصوص فوتبال داده میشود تا طبق متد های به روز دنیا به بازیکنان تکنیک و مهارت های انفرادی و تیمی آموزش داده شود. اگر میخواهید یک فوتبالیست موفق شوید باید زحمت بکشید و تلاش کنید .


آذرآبادگان ارومیه
 

باشگاه آذرآبادگان ارومیه هم اکنون در سامانه باشگام ثبت و اهراز هویت شده است و شما میتوانید از طریق اینترنت و آنلاین اقدام به رزرو و اجاره مدرسه فوتبال آذرآبادگان ارومیه کنید. 

 


مجموعه مدرسه فوتبال باشگاه فوتبال آذرآبادگان ارومیه ویژه استفاده برای آقایان واقع در شهر ارومیه به آدرس : خیابان وکیلی جنب مدرسه شاهد مجتمع شهید امینی اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به ورزشکاران و متقاضیات استفاده از این مجموعه ورزشی کرده است.


مجموعه مدرسه فوتبال باشگاه فوتبال آذرآبادگان ارومیه در رشته های فوتسال, فوتبال, امکان ارائه خدمات به ورزشکاران را دارد همچنین مجموعه ورزشی باشگاه فوتبال آذرآبادگان ارومیه دارای ویژگی هایی مانند میباشد که ورزشکاران و متقاضیان استفاده از این باشگاه میتوانند از این خدمات استفاده کنند.


کاربران میتوانید در صورت فعال بودن ثبت نام انلاین کلاسهای ورزشی این مجموعه و یا فعال بودن امکان رزرو سانسها در صفحه مجموعه باشگاه فوتبال آذرآبادگان ارومیه اقدام به خرید و یا رزرو آنلاین سانسها یا خدمات مجموعه باشگاه فوتبال آذرآبادگان ارومیه کنند.


همچنین برای مشاهده آدرس دقیق باشگاه باشگاه فوتبال آذرآبادگان ارومیه بر روی نقشه میتوانید بر روی دکمه نمایش روی نقشه کلیک کنید و همچنین برای مسیر یابی با اپلیکیشن های مسیریاب برای رفتن به ادرس مجموعه میتوانید بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش روی نقشه بر روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا این امکان برای حمل ونقل راحت تر به باشگاه باشگاه فوتبال آذرآبادگان ارومیه فعال شود.


کاربران یا ورزشکارانی که تجربه استفاده از مجموعه باشگاه فوتبال آذرآبادگان ارومیه را دارند میتوانند در بخش نظرات و تجربه استفاده از خدمات باشگاه باشگاه فوتبال آذرآبادگان ارومیه را برای دیگر کاربران به اشتراک بگزارند.


مدیر باشگاه باشگاه فوتبال آذرآبادگان ارومیه امیدوار است کاربران و ورزشکاران باشگاه باشگاه فوتبال آذرآبادگان ارومیه بهترین خدمات و تجربه را در مجموعه باشگاه فوتبال آذرآبادگان ارومیه داشته باشند.

۱۲ نظر برای باشگاه فوتبال آذرآبادگان ارومیه ثبت شده

میهمان

۱۴۰۲/۰۵/۰۵

ببخشید قیمت چنده

پاسخ

میهمان

۱۴۰۲/۰۴/۲۴

ببخشید قیمت چند است

پاسخ

میهمان

۱۴۰۲/۰۱/۳۱

عالییییییییی

پاسخ

میهمان

۱۴۰۱/۰۴/۱۲

بهترین مربی ارومیه

پاسخ

میهمان

۱۴۰۱/۰۳/۳۱

بنظرم یکی از بهترین مربیان ارومیه است

پاسخ

علی فتوحی

۱۴۰۰/۱۲/۲۵

عالی بود

پاسخ

ثبت نظر جدید

امتیاز:

در حال ارسال ...