فوتبال
  • ۰ تومان
  • ۵

باشگاه فوتبال ستارگان آتیه فارس

باشگاه فوتبال ستارگان آتیه فارس شهر شیراز

باشگاه فوتبال ستارگان آتیه فارس شهر شیراز

ویژگی‌ها و امکانات باشگاه فوتبال ستارگان آتیه فارس

  • رختکن
  • دوش
  • پارکینگ

رشته های باشگاه فوتبال ستارگان آتیه فارس

  • چمن طبیعی

درباره باشگاه فوتبال ستارگان آتیه فارس

باشگاه فوتبال ستارگان آتیه فارس شهر شیراز

حضور در مسابقات رسمی فوتبال شیراز در رده های سنی پایه
امکانات باشگاه : مربی،. فصای سبز،. کمد، پارکینگ،. دوش
ساعت کاری : همه روزه حتی روزهای تعطیل


مجموعه مدرسه فوتبال باشگاه فوتبال ستارگان آتیه فارس ویژه استفاده برای آقایان واقع در شهر شیراز به آدرس : پل غدیر، خیابان فال اسیری غربی، مجموعه ورزشی بعثت اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به ورزشکاران و متقاضیات استفاده از این مجموعه ورزشی کرده است.


مجموعه مدرسه فوتبال باشگاه فوتبال ستارگان آتیه فارس در رشته های چمن طبیعی, امکان ارائه خدمات به ورزشکاران را دارد همچنین مجموعه ورزشی باشگاه فوتبال ستارگان آتیه فارس دارای ویژگی هایی مانند رختکن, دوش, پارکینگ, میباشد که ورزشکاران و متقاضیان استفاده از این باشگاه میتوانند از این خدمات استفاده کنند.


کاربران میتوانید در صورت فعال بودن ثبت نام انلاین کلاسهای ورزشی این مجموعه و یا فعال بودن امکان رزرو سانسها در صفحه مجموعه باشگاه فوتبال ستارگان آتیه فارس اقدام به خرید و یا رزرو آنلاین سانسها یا خدمات مجموعه باشگاه فوتبال ستارگان آتیه فارس کنند.


همچنین برای مشاهده آدرس دقیق باشگاه باشگاه فوتبال ستارگان آتیه فارس بر روی نقشه میتوانید بر روی دکمه نمایش روی نقشه کلیک کنید و همچنین برای مسیر یابی با اپلیکیشن های مسیریاب برای رفتن به ادرس مجموعه میتوانید بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش روی نقشه بر روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا این امکان برای حمل ونقل راحت تر به باشگاه باشگاه فوتبال ستارگان آتیه فارس فعال شود.


کاربران یا ورزشکارانی که تجربه استفاده از مجموعه باشگاه فوتبال ستارگان آتیه فارس را دارند میتوانند در بخش نظرات و تجربه استفاده از خدمات باشگاه باشگاه فوتبال ستارگان آتیه فارس را برای دیگر کاربران به اشتراک بگزارند.


مدیر باشگاه باشگاه فوتبال ستارگان آتیه فارس امیدوار است کاربران و ورزشکاران باشگاه باشگاه فوتبال ستارگان آتیه فارس بهترین خدمات و تجربه را در مجموعه باشگاه فوتبال ستارگان آتیه فارس داشته باشند.

۱ نظر برای باشگاه فوتبال ستارگان آتیه فارس ثبت شده

میهمان

۱۴۰۱/۰۵/۰۶

عالیه

پاسخ

ثبت نظر جدید

امتیاز:

در حال ارسال ...