اسب سواری
  • ۰ تومان
  • ۲

باشگاه سوارکاری زئوس ارومیه

باشگاه سوارکاری زئوس ارومیه با آموزش سوارکاری و پانسیون نزدیک ترین باشگاه به شهر ارومیه می باشد که مجهز به دوربین های مداربسته می باشد. در این باشگاه میتوانید در کلاس های مقدماتی و پیشرفته سوارکاری شرکت کنید . 

باشگاه سوارکاری زئوس ارومیه با آموزش سوارکاری و پانسیون نزدیک ترین باشگاه به شهر ارومیه می باشد که مجهز به دوربین های مداربسته می باشد. در این باشگاه میتوانید در کلاس های مقدماتی و پیشرفته سوارکاری شرکت کنید . 

ویژگی‌ها و امکانات باشگاه سوارکاری زئوس ارومیه

رشته های باشگاه سوارکاری زئوس ارومیه

  • سوارکاری آزاد
  • آموزش
  • سوارکاری داخل مانژ

درباره باشگاه سوارکاری زئوس ارومیه


مجموعه سوارکاری باشگاه سوارکاری زئوس ارومیه ویژه استفاده برای آقایان بانوان واقع در شهر ارومیه به آدرس : ارومیه ، کیلومتر 3جاده سلماس ، بغل بریدگی دوم ، باشگاه سوارکاری زئوس اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به ورزشکاران و متقاضیات استفاده از این مجموعه ورزشی کرده است.


مجموعه سوارکاری باشگاه سوارکاری زئوس ارومیه در رشته های سوارکاری آزاد, آموزش, سوارکاری داخل مانژ, امکان ارائه خدمات به ورزشکاران را دارد همچنین مجموعه ورزشی باشگاه سوارکاری زئوس ارومیه دارای ویژگی هایی مانند میباشد که ورزشکاران و متقاضیان استفاده از این باشگاه میتوانند از این خدمات استفاده کنند.


کاربران میتوانید در صورت فعال بودن ثبت نام انلاین کلاسهای ورزشی این مجموعه و یا فعال بودن امکان رزرو سانسها در صفحه مجموعه باشگاه سوارکاری زئوس ارومیه اقدام به خرید و یا رزرو آنلاین سانسها یا خدمات مجموعه باشگاه سوارکاری زئوس ارومیه کنند.


همچنین برای مشاهده آدرس دقیق باشگاه باشگاه سوارکاری زئوس ارومیه بر روی نقشه میتوانید بر روی دکمه نمایش روی نقشه کلیک کنید و همچنین برای مسیر یابی با اپلیکیشن های مسیریاب برای رفتن به ادرس مجموعه میتوانید بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش روی نقشه بر روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا این امکان برای حمل ونقل راحت تر به باشگاه باشگاه سوارکاری زئوس ارومیه فعال شود.


کاربران یا ورزشکارانی که تجربه استفاده از مجموعه باشگاه سوارکاری زئوس ارومیه را دارند میتوانند در بخش نظرات و تجربه استفاده از خدمات باشگاه باشگاه سوارکاری زئوس ارومیه را برای دیگر کاربران به اشتراک بگزارند.


مدیر باشگاه باشگاه سوارکاری زئوس ارومیه امیدوار است کاربران و ورزشکاران باشگاه باشگاه سوارکاری زئوس ارومیه بهترین خدمات و تجربه را در مجموعه باشگاه سوارکاری زئوس ارومیه داشته باشند.

۴ نظر برای باشگاه سوارکاری زئوس ارومیه ثبت شده

میهمان

۱۴۰۲/۰۳/۱۴

درود وسپاس از مدیریت باشگاه وپرسنل زحمت کش ومربیان محترم ،این مجموعه ورزشی وگردشگری واقعا از ر لحاظ قابل تحسین بوده ، ومحیطی ارام برای گردشگران ومیهمانان وخانواده های محترم را دارا میباشد! مهمترین عاملی که بدو ورود به باشگاه نظرم را جلب خودش کرد .پاکیزگی محیط اطراف ،تمیز وبی نقص بودن پانسیونهایی که برای نگهداری اسبها میباشد،ورفتارهای صمیمی دیگر اعضا که خیلی مهمتر از ر چیزی نظر یک میهمان وگردشگر را جلب خودمیکرد ، نهایت تشکر وقدردانی از مدیریت واعضا باشگاه سوارکاری ورزشی زيوس

پاسخ

میهمان

۱۴۰۲/۰۱/۰۹

تو روستای قره گوز هستش

پاسخ

میهمان

۱۴۰۱/۱۰/۱۷

واقعا باشگاه خوبی هس حتما برید🙂

پاسخ

میهمان

۱۳۹۹/۰۵/۲۱

شماره تماس بگیرید تا بتونم باهاتون تماس بگیرم .

پاسخ

ثبت نظر جدید

امتیاز:

در حال ارسال ...