اسب سواری
  • ۰ تومان
  • ۰

باشگاه سوارکاری پگاسوس

باشگاه سوارکاری پگاسوس ارومیه

باشگاه سوارکاری پگاسوس ارومیه

ویژگی‌ها و امکانات باشگاه سوارکاری پگاسوس

  • کافی شاپ

رشته های باشگاه سوارکاری پگاسوس

  • آموزش
  • گشت های تفریحی
  • تیر اندازی روی اسب

درباره باشگاه سوارکاری پگاسوس

شهر ارومیه یکی از مقاصد محبوبی است که علاوه بر جاذبه های فراوان خود، از سرگرمی ها و مجتمع های تفریحی زیادی برخوردار است. مجمتع هایی که از همه نوع سنی می توانند در آنها لحظات ناب و فراموش نشدنی توام با هیجان تجربه کنند. برخی از این مجموعه ها در دسته ورزشی قرار می گیرند که یکی از محبوبترین آنها باشگاه های اسب سواری است. به جرات می توان گفت لذت بخش‌ترین ورزش دنیا که محدودیت سنی هم ندارد، سوارکاری است. لذت همراه بودن با حیوانی که به نجابت شناخته شده و همقدم شدن با او در طبیعت حسی نایاب و آرامشی غیر قابل وصف است که در هیچ جا پیدا نخواهد شد.

باشگاه سوارکاری پگاسوس  باشگاهی با تجهیزات و امکانات مختلفی است که آن را به باشگاهی مناسب برای کودکان و بزرگسالان تبدیل کرده است. افراد چه مبتدی و چه پیشرفته می‌توانند به آموزش و تمرین تخصصی در این باشگاه بپردازند. دسترسی آسان به این باشگاه از دیگر عواملی است که باعث شده علاقه مندان از سایر شهرها سری به این باشگاه بزنند.

سن در این باشگاه معنایی ندارد و علاقه مندان می‌توانند از 5 سالگی به آموزش سوارکاری مشغول شوند. باشگاه سوارکاری پگاسوس بدون توجه به مبتدی و یا پیشرفته بودن، با آغوش باز پذیرای علاقه مندانی است که از ارومیه و یا سایر شهرها میهمان این باشگاه شده‌اند. باشگاه پگاسوس  امکانات ویژه‌ای را برای سوارکاران در نظر گرفته است. گشت زدن در طبیعت- مانژ سرپوشیده و روباز بخشی از امکانات این باشگاه است.


مجموعه سوارکاری باشگاه سوارکاری پگاسوس ویژه استفاده برای آقایان بانوان واقع در شهر ارومیه به آدرس : جاده ارومیه-مهاباد اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به ورزشکاران و متقاضیات استفاده از این مجموعه ورزشی کرده است.


مجموعه سوارکاری باشگاه سوارکاری پگاسوس در رشته های آموزش, گشت های تفریحی, تیر اندازی روی اسب, امکان ارائه خدمات به ورزشکاران را دارد همچنین مجموعه ورزشی باشگاه سوارکاری پگاسوس دارای ویژگی هایی مانند کافی شاپ, میباشد که ورزشکاران و متقاضیان استفاده از این باشگاه میتوانند از این خدمات استفاده کنند.


کاربران میتوانید در صورت فعال بودن ثبت نام انلاین کلاسهای ورزشی این مجموعه و یا فعال بودن امکان رزرو سانسها در صفحه مجموعه باشگاه سوارکاری پگاسوس اقدام به خرید و یا رزرو آنلاین سانسها یا خدمات مجموعه باشگاه سوارکاری پگاسوس کنند.


همچنین برای مشاهده آدرس دقیق باشگاه باشگاه سوارکاری پگاسوس بر روی نقشه میتوانید بر روی دکمه نمایش روی نقشه کلیک کنید و همچنین برای مسیر یابی با اپلیکیشن های مسیریاب برای رفتن به ادرس مجموعه میتوانید بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش روی نقشه بر روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا این امکان برای حمل ونقل راحت تر به باشگاه باشگاه سوارکاری پگاسوس فعال شود.


کاربران یا ورزشکارانی که تجربه استفاده از مجموعه باشگاه سوارکاری پگاسوس را دارند میتوانند در بخش نظرات و تجربه استفاده از خدمات باشگاه باشگاه سوارکاری پگاسوس را برای دیگر کاربران به اشتراک بگزارند.


مدیر باشگاه باشگاه سوارکاری پگاسوس امیدوار است کاربران و ورزشکاران باشگاه باشگاه سوارکاری پگاسوس بهترین خدمات و تجربه را در مجموعه باشگاه سوارکاری پگاسوس داشته باشند.

۰ نظر برای باشگاه سوارکاری پگاسوس ثبت شده

ثبت نظر جدید

امتیاز:

در حال ارسال ...