اسب سواری
  • ۰ تومان
  • ۰

باشگاه سوارکاری پگاسوس

باشگاه سوارکاری پگاسوس ارومیه

باشگاه سوارکاری پگاسوس ارومیه

ویژگی‌ها و امکانات باشگاه سوارکاری پگاسوس

  • کافی شاپ

رشته های باشگاه سوارکاری پگاسوس

  • آموزش
  • گشت های تفریحی
  • تیر اندازی روی اسب

درباره باشگاه سوارکاری پگاسوس

شهر ارومیه یکی از مقاصد محبوبی است که علاوه بر جاذبه های فراوان خود، از سرگرمی ها و مجتمع های تفریحی زیادی برخوردار است. مجمتع هایی که از همه نوع سنی می توانند در آنها لحظات ناب و فراموش نشدنی توام با هیجان تجربه کنند. برخی از این مجموعه ها در دسته ورزشی قرار می گیرند که یکی از محبوبترین آنها باشگاه های اسب سواری است. به جرات می توان گفت لذت بخش‌ترین ورزش دنیا که محدودیت سنی هم ندارد، سوارکاری است. لذت همراه بودن با حیوانی که به نجابت شناخته شده و همقدم شدن با او در طبیعت حسی نایاب و آرامشی غیر قابل وصف است که در هیچ جا پیدا نخواهد شد.

باشگاه سوارکاری پگاسوس  باشگاهی با تجهیزات و امکانات مختلفی است که آن را به باشگاهی مناسب برای کودکان و بزرگسالان تبدیل کرده است. افراد چه مبتدی و چه پیشرفته می‌توانند به آموزش و تمرین تخصصی در این باشگاه بپردازند. دسترسی آسان به این باشگاه از دیگر عواملی است که باعث شده علاقه مندان از سایر شهرها سری به این باشگاه بزنند.

سن در این باشگاه معنایی ندارد و علاقه مندان می‌توانند از 5 سالگی به آموزش سوارکاری مشغول شوند. باشگاه سوارکاری پگاسوس بدون توجه به مبتدی و یا پیشرفته بودن، با آغوش باز پذیرای علاقه مندانی است که از ارومیه و یا سایر شهرها میهمان این باشگاه شده‌اند. باشگاه پگاسوس  امکانات ویژه‌ای را برای سوارکاران در نظر گرفته است. گشت زدن در طبیعت- مانژ سرپوشیده و روباز بخشی از امکانات این باشگاه است.

۰ نظر برای باشگاه سوارکاری پگاسوس ثبت شده

ثبت نظر جدید

امتیاز: