زمین فوتبال
  • ۰ تومان
  • ۰

چمن مصنوعی شهید هدایتی

این مجموعه دارای زمین چمن مصنوعی به ابعاد ۲۳×۴۰ متر میباشد و هر سانس ۱/۵ ساعت میباشد

این مجموعه دارای زمین چمن مصنوعی به ابعاد ۲۳×۴۰ متر میباشد و هر سانس ۱/۵ ساعت میباشد

  • جنسیت : آقایان بانوان
  • آدرس : رشت رشت.جاده سنگر.۳ کیلومتر بعد از میدان امام علی
  • تلفن : ۰۹۱۱۳۳۷۹۷۲۴

ویژگی‌ها و امکانات چمن مصنوعی شهید هدایتی

  • رختکن

رشته های چمن مصنوعی شهید هدایتی

  • چمن مصنوعی

درباره چمن مصنوعی شهید هدایتی

 

  این مجموعه دارای زمین چمن مصنوعی به ابعاد ۲۳×۴۰ متر میباشد و هر سانس ۱/۵ ساعت میباشد

مجموعه زمین فوتبال چمن مصنوعی شهید هدایتی ویژه استفاده برای آقایان بانوان واقع در شهر رشت به آدرس : رشت.جاده سنگر.۳ کیلومتر بعد از میدان امام علی اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به ورزشکاران و متقاضیات استفاده از این مجموعه ورزشی کرده است.


مجموعه زمین فوتبال چمن مصنوعی شهید هدایتی در رشته های چمن مصنوعی, امکان ارائه خدمات به ورزشکاران را دارد همچنین مجموعه ورزشی چمن مصنوعی شهید هدایتی دارای ویژگی هایی مانند رختکن, میباشد که ورزشکاران و متقاضیان استفاده از این باشگاه میتوانند از این خدمات استفاده کنند.


کاربران میتوانید در صورت فعال بودن ثبت نام انلاین کلاسهای ورزشی این مجموعه و یا فعال بودن امکان رزرو سانسها در صفحه مجموعه چمن مصنوعی شهید هدایتی اقدام به خرید و یا رزرو آنلاین سانسها یا خدمات مجموعه چمن مصنوعی شهید هدایتی کنند.


همچنین برای مشاهده آدرس دقیق باشگاه چمن مصنوعی شهید هدایتی بر روی نقشه میتوانید بر روی دکمه نمایش روی نقشه کلیک کنید و همچنین برای مسیر یابی با اپلیکیشن های مسیریاب برای رفتن به ادرس مجموعه میتوانید بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش روی نقشه بر روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا این امکان برای حمل ونقل راحت تر به باشگاه چمن مصنوعی شهید هدایتی فعال شود.


کاربران یا ورزشکارانی که تجربه استفاده از مجموعه چمن مصنوعی شهید هدایتی را دارند میتوانند در بخش نظرات و تجربه استفاده از خدمات باشگاه چمن مصنوعی شهید هدایتی را برای دیگر کاربران به اشتراک بگزارند.


مدیر باشگاه چمن مصنوعی شهید هدایتی امیدوار است کاربران و ورزشکاران باشگاه چمن مصنوعی شهید هدایتی بهترین خدمات و تجربه را در مجموعه چمن مصنوعی شهید هدایتی داشته باشند.

۰ نظر برای چمن مصنوعی شهید هدایتی ثبت شده

ثبت نظر جدید

امتیاز:

در حال ارسال ...