زمین فوتبال
  • ۰ تومان
  • ۱

زمین چمن مصنوعی سرباز تهران

زمین چمن مصنوعی باشگاه سرباز تهران

زمین چمن مصنوعی باشگاه سرباز تهران

  • جنسیت : آقایان
  • آدرس : تهران تهران، کارگر جنوبی، نرسیده به میدان حر، خیابان جنگ، باشگاه سرباز سالن گلستان
  • تلفن : ۰۹۱۲۰۳۶۸۸۵۶

ویژگی‌ها و امکانات زمین چمن مصنوعی سرباز تهران

  • بوفه
  • دوش
  • وسایل ورزشی
  • پارکینگ

رشته های زمین چمن مصنوعی سرباز تهران

  • چمن مصنوعی

درباره زمین چمن مصنوعی سرباز تهران

زمین چمن مصنوعی سرباز تهران

 

اگر بدنبال یک زمین دنج و آرام برای گدزراندن وقتتان و تفریح با دوستان میگردید ، این زمین میتواند برای شما مناسب باشد . زمین چمن مصنوعی سرباز تهران مناسب برای بازی فوتبال طراحی و ساخته شده است . تمامی سنین از کودکان 7 ساله گرفته تا افراد کهن سال میتوانند در این زمین به فعالیت بپردازند . از آنجایی که زمین چمن مصنوعی سرباز تهران یک زمین صاف و نرم است ، پس نمیتوان زیاد احتمال داد که در این زمین بازی ، مصدوم و یا زخمی بشوید . کفپوش چمن مصنوعی سرباز تهران بخوبی از صدمات حاصل از برخورد شما با زمین جلوگیری میکند.

 

ساعت کار چمن مصنوعی باشگاه سرباز تهران

 

زمین چمن مصنوعی سرباز تهران از ساعت 8 صبح تا 22 شب آماده خدمات رسانی به مراجعین گرامی میباشد . قابل ذکر است که هنگام مراجعه به این مکان ورزشی همراه داشتن لباس ورزشی و کفش مناسب ضروری است . 

 

قیمت زمین چمن مصنوعی سرباز تهران

 

برای اطلاع از قیمت این زمین ورزشی میتوانید با شماره تلفن نوشته شده در مشخصات تماس حاصل فرمایید.


مجموعه زمین فوتبال زمین چمن مصنوعی سرباز تهران ویژه استفاده برای آقایان واقع در شهر تهران به آدرس : تهران، کارگر جنوبی، نرسیده به میدان حر، خیابان جنگ، باشگاه سرباز سالن گلستان اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به ورزشکاران و متقاضیات استفاده از این مجموعه ورزشی کرده است.


مجموعه زمین فوتبال زمین چمن مصنوعی سرباز تهران در رشته های چمن مصنوعی, امکان ارائه خدمات به ورزشکاران را دارد همچنین مجموعه ورزشی زمین چمن مصنوعی سرباز تهران دارای ویژگی هایی مانند بوفه, دوش, وسایل ورزشی, پارکینگ, میباشد که ورزشکاران و متقاضیان استفاده از این باشگاه میتوانند از این خدمات استفاده کنند.


کاربران میتوانید در صورت فعال بودن ثبت نام انلاین کلاسهای ورزشی این مجموعه و یا فعال بودن امکان رزرو سانسها در صفحه مجموعه زمین چمن مصنوعی سرباز تهران اقدام به خرید و یا رزرو آنلاین سانسها یا خدمات مجموعه زمین چمن مصنوعی سرباز تهران کنند.


همچنین برای مشاهده آدرس دقیق باشگاه زمین چمن مصنوعی سرباز تهران بر روی نقشه میتوانید بر روی دکمه نمایش روی نقشه کلیک کنید و همچنین برای مسیر یابی با اپلیکیشن های مسیریاب برای رفتن به ادرس مجموعه میتوانید بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش روی نقشه بر روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا این امکان برای حمل ونقل راحت تر به باشگاه زمین چمن مصنوعی سرباز تهران فعال شود.


کاربران یا ورزشکارانی که تجربه استفاده از مجموعه زمین چمن مصنوعی سرباز تهران را دارند میتوانند در بخش نظرات و تجربه استفاده از خدمات باشگاه زمین چمن مصنوعی سرباز تهران را برای دیگر کاربران به اشتراک بگزارند.


مدیر باشگاه زمین چمن مصنوعی سرباز تهران امیدوار است کاربران و ورزشکاران باشگاه زمین چمن مصنوعی سرباز تهران بهترین خدمات و تجربه را در مجموعه زمین چمن مصنوعی سرباز تهران داشته باشند.

۱ نظر برای زمین چمن مصنوعی سرباز تهران ثبت شده

میهمان

۱۴۰۲/۰۲/۰۵

سلام و درود زمین سرباز ۲ ساعت ۳ قیمت چنده؟

پاسخ

ثبت نظر جدید

امتیاز:

در حال ارسال ...