فوتبال
  • ۰ تومان
  • ۱

باشگاه فوتبال ستارگان جوان

معرفی و ثبت نام آنلاین در کلاسهای اموزش فوتبال ستارگان جوان ارومیه

معرفی و ثبت نام آنلاین در کلاسهای اموزش فوتبال ستارگان جوان ارومیه

ویژگی‌ها و امکانات باشگاه فوتبال ستارگان جوان

  • بوفه
  • رختکن

رشته های باشگاه فوتبال ستارگان جوان

  • فوتسال
  • فوتبال

درباره باشگاه فوتبال ستارگان جوان

باشگاه فرهنگی ورزشی ستارگان جوان زیر نظر امیرحسین علی نژاد و اقای جعفر علی نژاد ریس کمیته مربیان استان آذربایجان غربی و مربیگری امیرحسین علی نژاد داری مدرک آسبا
در رده های نونهالان و نوجوانان و جوانانان در رده سنی ۶ تا ۲۰ سال
محل تمرین سالن آبشناسان و  سالن محراب و چمن طبیعی و مصنوعی خانه جوان

آموزش گام به گام فوتبال با اصول پایه
استعداد یابی و معرفی بازیکنان پایه به باشگاههای معتبر
استفاده از مجرب ترین مربیان بین المللی (AFC)


مجموعه مدرسه فوتبال باشگاه فوتبال ستارگان جوان ویژه استفاده برای آقایان واقع در شهر ارومیه به آدرس : خیابان میرداماد پلاک 2/12 اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به ورزشکاران و متقاضیات استفاده از این مجموعه ورزشی کرده است.


مجموعه مدرسه فوتبال باشگاه فوتبال ستارگان جوان در رشته های فوتسال, فوتبال, امکان ارائه خدمات به ورزشکاران را دارد همچنین مجموعه ورزشی باشگاه فوتبال ستارگان جوان دارای ویژگی هایی مانند بوفه, رختکن, میباشد که ورزشکاران و متقاضیان استفاده از این باشگاه میتوانند از این خدمات استفاده کنند.


کاربران میتوانید در صورت فعال بودن ثبت نام انلاین کلاسهای ورزشی این مجموعه و یا فعال بودن امکان رزرو سانسها در صفحه مجموعه باشگاه فوتبال ستارگان جوان اقدام به خرید و یا رزرو آنلاین سانسها یا خدمات مجموعه باشگاه فوتبال ستارگان جوان کنند.


همچنین برای مشاهده آدرس دقیق باشگاه باشگاه فوتبال ستارگان جوان بر روی نقشه میتوانید بر روی دکمه نمایش روی نقشه کلیک کنید و همچنین برای مسیر یابی با اپلیکیشن های مسیریاب برای رفتن به ادرس مجموعه میتوانید بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش روی نقشه بر روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا این امکان برای حمل ونقل راحت تر به باشگاه باشگاه فوتبال ستارگان جوان فعال شود.


کاربران یا ورزشکارانی که تجربه استفاده از مجموعه باشگاه فوتبال ستارگان جوان را دارند میتوانند در بخش نظرات و تجربه استفاده از خدمات باشگاه باشگاه فوتبال ستارگان جوان را برای دیگر کاربران به اشتراک بگزارند.


مدیر باشگاه باشگاه فوتبال ستارگان جوان امیدوار است کاربران و ورزشکاران باشگاه باشگاه فوتبال ستارگان جوان بهترین خدمات و تجربه را در مجموعه باشگاه فوتبال ستارگان جوان داشته باشند.

۱ نظر برای باشگاه فوتبال ستارگان جوان ثبت شده

میهمان

۱۴۰۲/۰۳/۲۵

عالی من فردا میایم

پاسخ

ثبت نظر جدید

امتیاز:

در حال ارسال ...