امادگی-جسمانی
  • ۰ تومان
  • ۵

باشگاه متروفلکس

باشگاه ورزشی متروفلکس ، یکی از بهترین باشگاه‌های ورزشی شهر ارومیه در رشته های ورزشی فیتنس بدنسازی و آمادگی جسمانی فعالیت دارد باشگاه بدنسازی متروفلکس واقع در خیابان رسالت ارومیه

باشگاه ورزشی متروفلکس ، یکی از بهترین باشگاه‌های ورزشی شهر ارومیه در رشته های ورزشی فیتنس بدنسازی و آمادگی جسمانی فعالیت دارد باشگاه بدنسازی متروفلکس واقع در خیابان رسالت ارومیه

  • جنسیت : آقایان بانوان
  • آدرس : ارومیه خیابان رسالت- روبه روی کلانتری- خیابان پزشکیان
  • تلفن : ۰۹۱۴۳۴۰۷۳۹۱

ویژگی‌ها و امکانات باشگاه متروفلکس

  • بوفه
  • رختکن

رشته های باشگاه متروفلکس

  • فیتنس
  • بدنسازی
  • آمادگی جسمانی

درباره باشگاه متروفلکس

باشگاه ورزشی متروفلکس ، یکی از مجهزترین و بهترین باشگاه‌های ورزشی شهر ارومیه است که دارای کادر مجرب دارای دو شیفت برای اقایان وبانوان میباشد.

در این باشگاه تمرینات و دستگاه های هوازی  و فیتنس و امادگی جسمانی کاملا موجود است تا علاقهمندان به این نوع ورزش ها بتوانند بهره کافی را ببرند.

 باشگاه متروفلکس با هدف ارائه خدمات سلامتی و ورزشی به علاقه مندان ورزش آماده ی ارائه خدمات در دو شیفت اقایان/بانوان میباشد که ساعت کاری انها به صورت زیر مباشد:

بانوان از ساعت 8:00 الی 13:00 بعد از ظهر

اقایان از ساعت 13:00 الی 24:00 بعد از ظهر


باشگاه بدنسازی و مجموعه آمادگی جسمانی باشگاه متروفلکس ویژه استفاده برای آقایان بانوان واقع در شهر ارومیه به آدرس : خیابان رسالت- روبه روی کلانتری- خیابان پزشکیان اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به ورزشکاران و متقاضیات استفاده از این مجموعه ورزشی کرده است.


مجموعه آمادگی جسمانی باشگاه متروفلکس در رشته های فیتنس, بدنسازی, آمادگی جسمانی, امکان ارائه خدمات به ورزشکاران را دارد همچنین مجموعه ورزشی باشگاه متروفلکس دارای ویژگی هایی مانند بوفه, رختکن, میباشد که ورزشکاران و متقاضیان استفاده از این باشگاه میتوانند از این خدمات استفاده کنند.


کاربران میتوانید در صورت فعال بودن ثبت نام انلاین کلاسهای ورزشی این مجموعه و یا فعال بودن امکان رزرو سانسها در صفحه مجموعه باشگاه متروفلکس اقدام به خرید و یا رزرو آنلاین سانسها یا خدمات مجموعه باشگاه متروفلکس کنند.


همچنین برای مشاهده آدرس دقیق باشگاه باشگاه متروفلکس بر روی نقشه میتوانید بر روی دکمه نمایش روی نقشه کلیک کنید و همچنین برای مسیر یابی با اپلیکیشن های مسیریاب برای رفتن به ادرس مجموعه میتوانید بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش روی نقشه بر روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا این امکان برای حمل ونقل راحت تر به باشگاه باشگاه متروفلکس فعال شود.


کاربران یا ورزشکارانی که تجربه استفاده از مجموعه باشگاه متروفلکس را دارند میتوانند در بخش نظرات و تجربه استفاده از خدمات باشگاه باشگاه متروفلکس را برای دیگر کاربران به اشتراک بگزارند.


مدیر باشگاه باشگاه متروفلکس امیدوار است کاربران و ورزشکاران باشگاه باشگاه متروفلکس بهترین خدمات و تجربه را در مجموعه باشگاه متروفلکس داشته باشند.

۱ نظر برای باشگاه متروفلکس ثبت شده

میهمان

۱۳۹۹/۱۲/۱۶

یکی از بهترین باشگاه ارومیه هست حتما پیشنهاد میکنم

پاسخ

ثبت نظر جدید

امتیاز:

در حال ارسال ...