امادگی-جسمانی
  • ۰ تومان
  • ۵

باشگاه مک فیت

باشگاه بدنسازی مک فیت با مدریت خوب در هر دو شیف بانوان و اقایان اماده خدمت به علاقه مندان به این رشته است

باشگاه بدنسازی مک فیت با مدریت خوب در هر دو شیف بانوان و اقایان اماده خدمت به علاقه مندان به این رشته است

ویژگی‌ها و امکانات باشگاه مک فیت

  • بوفه
  • رختکن
  • سرویس بهداشتی

رشته های باشگاه مک فیت

  • فیتنس
  • پرورش اندام
  • پاورلیفتینگ

درباره باشگاه مک فیت

باشگاه ورزشی مک فیت ، یکی از مجهزترین و بهترین باشگاه‌های ورزشی شهر ارومیه می باشد.

این باشگاه با هدف ارائه خدمات سلامتی و ورزشی به علاقه مندان ورزش آماده ی ارائه خدمات می باشد.

باشگاه مک فیت دارای اساتید و مربایان مجرب در دوشیفت بانوان 8:30 الی 13:00 و اقایان 14:00 الی 22:00 اماده خدمت و اموزش

به ورزشکاران گرامی میباشد


باشگاه بدنسازی و مجموعه آمادگی جسمانی باشگاه مک فیت ویژه استفاده برای آقایان بانوان واقع در شهر ارومیه به آدرس : خیابان خیام جنوبی-پایین تر از فلکه خیام-جنب کمیته امداد نبش کوی چهاردهم اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به ورزشکاران و متقاضیات استفاده از این مجموعه ورزشی کرده است.


مجموعه آمادگی جسمانی باشگاه مک فیت در رشته های فیتنس, پرورش اندام, پاورلیفتینگ, امکان ارائه خدمات به ورزشکاران را دارد همچنین مجموعه ورزشی باشگاه مک فیت دارای ویژگی هایی مانند بوفه, رختکن, سرویس بهداشتی, میباشد که ورزشکاران و متقاضیان استفاده از این باشگاه میتوانند از این خدمات استفاده کنند.


کاربران میتوانید در صورت فعال بودن ثبت نام انلاین کلاسهای ورزشی این مجموعه و یا فعال بودن امکان رزرو سانسها در صفحه مجموعه باشگاه مک فیت اقدام به خرید و یا رزرو آنلاین سانسها یا خدمات مجموعه باشگاه مک فیت کنند.


همچنین برای مشاهده آدرس دقیق باشگاه باشگاه مک فیت بر روی نقشه میتوانید بر روی دکمه نمایش روی نقشه کلیک کنید و همچنین برای مسیر یابی با اپلیکیشن های مسیریاب برای رفتن به ادرس مجموعه میتوانید بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش روی نقشه بر روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا این امکان برای حمل ونقل راحت تر به باشگاه باشگاه مک فیت فعال شود.


کاربران یا ورزشکارانی که تجربه استفاده از مجموعه باشگاه مک فیت را دارند میتوانند در بخش نظرات و تجربه استفاده از خدمات باشگاه باشگاه مک فیت را برای دیگر کاربران به اشتراک بگزارند.


مدیر باشگاه باشگاه مک فیت امیدوار است کاربران و ورزشکاران باشگاه باشگاه مک فیت بهترین خدمات و تجربه را در مجموعه باشگاه مک فیت داشته باشند.

۱ نظر برای باشگاه مک فیت ثبت شده

میهمان

۱۳۹۹/۱۲/۱۹

باشگاه مک فیت خیلی فضای خوبی داره هم مربیان و خیلی هم شیک و پیک هست

پاسخ

ثبت نظر جدید

امتیاز:

در حال ارسال ...