سالن ورزشی
  • ۰ تومان
  • ۱

سالن ورزشی 2000 نفری مخابرات

اجاره سالن ورزشى مخابرات در رشته هاى فوتسال و واليبال و بسكتبال براى عموم مردم .تخفيف ويژه براى مدارس فوتسال و واليبال.اين مجموعه سالن مخصوص براى واليبال دارد و داراى حمام و رختكن و اتاق داوران براى مسابقات گوناگون ميباشد.

اجاره سالن ورزشى مخابرات در رشته هاى فوتسال و واليبال و بسكتبال براى عموم مردم .تخفيف ويژه براى مدارس فوتسال و واليبال.اين مجموعه سالن مخصوص براى واليبال دارد و داراى حمام و رختكن و اتاق داوران براى مسابقات گوناگون ميباشد.

ویژگی‌ها و امکانات سالن ورزشی 2000 نفری مخابرات

  • رختکن

رشته های سالن ورزشی 2000 نفری مخابرات

  • والیبال
  • فوتسال
  • هندبال
  • بسکتبال

درباره سالن ورزشی 2000 نفری مخابرات


مجموعه سالن ورزشی سالن ورزشی 2000 نفری مخابرات ویژه استفاده برای آقایان واقع در شهر ارومیه به آدرس : فلكه خاقانى خيابان شادى پشت استخر مخابرات اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به ورزشکاران و متقاضیات استفاده از این مجموعه ورزشی کرده است.


مجموعه سالن ورزشی سالن ورزشی 2000 نفری مخابرات در رشته های والیبال, فوتسال, هندبال, بسکتبال, امکان ارائه خدمات به ورزشکاران را دارد همچنین مجموعه ورزشی سالن ورزشی 2000 نفری مخابرات دارای ویژگی هایی مانند رختکن, میباشد که ورزشکاران و متقاضیان استفاده از این باشگاه میتوانند از این خدمات استفاده کنند.


کاربران میتوانید در صورت فعال بودن ثبت نام انلاین کلاسهای ورزشی این مجموعه و یا فعال بودن امکان رزرو سانسها در صفحه مجموعه سالن ورزشی 2000 نفری مخابرات اقدام به خرید و یا رزرو آنلاین سانسها یا خدمات مجموعه سالن ورزشی 2000 نفری مخابرات کنند.


همچنین برای مشاهده آدرس دقیق باشگاه سالن ورزشی 2000 نفری مخابرات بر روی نقشه میتوانید بر روی دکمه نمایش روی نقشه کلیک کنید و همچنین برای مسیر یابی با اپلیکیشن های مسیریاب برای رفتن به ادرس مجموعه میتوانید بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش روی نقشه بر روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا این امکان برای حمل ونقل راحت تر به باشگاه سالن ورزشی 2000 نفری مخابرات فعال شود.


کاربران یا ورزشکارانی که تجربه استفاده از مجموعه سالن ورزشی 2000 نفری مخابرات را دارند میتوانند در بخش نظرات و تجربه استفاده از خدمات باشگاه سالن ورزشی 2000 نفری مخابرات را برای دیگر کاربران به اشتراک بگزارند.


مدیر باشگاه سالن ورزشی 2000 نفری مخابرات امیدوار است کاربران و ورزشکاران باشگاه سالن ورزشی 2000 نفری مخابرات بهترین خدمات و تجربه را در مجموعه سالن ورزشی 2000 نفری مخابرات داشته باشند.

۱ نظر برای سالن ورزشی 2000 نفری مخابرات ثبت شده

میهمان

۱۴۰۲/۰۹/۱۹

سانس خالی دارید

پاسخ

ثبت نظر جدید

امتیاز:

در حال ارسال ...