سالن ورزشی
  • ۰ تومان
  • ۰

سالن ورزشی انقلاب

سالن ورزشی انقلاب ارومیه یکی از سالن های ورزشی به نام در سطح شهر ارومیه می باشد

سالن ورزشی انقلاب ارومیه یکی از سالن های ورزشی به نام در سطح شهر ارومیه می باشد

  • جنسیت : آقایان بانوان
  • آدرس : ارومیه ارومیه, دروازه مهاباد, خیابان وحدت, رو به روی دادسرا , سالن ورزشی انقلاب
  • تلفن :

ویژگی‌ها و امکانات سالن ورزشی انقلاب

رشته های سالن ورزشی انقلاب

درباره سالن ورزشی انقلاب

سالن ورزشی انقلاب ارومیه در خیابان وحدت ارومیه واقع شده است. این سالن ورزشی که یکی از سالن های ورزشی به نام در سطح شهر ارومیه می باشد دارای رشته های ورزشی فوتسال والیبال هندبال و ... است.

سالن چند منظوره باشگاه ورزشی انقلاب با هر سه رشته ورزشی فوتسال، والیبال و هندبال  آماده ارائه خدمت به ورزشکاران و علاقمندان این ورزش ها می‌باشد.


مجموعه سالن ورزشی سالن ورزشی انقلاب ویژه استفاده برای آقایان بانوان واقع در شهر ارومیه به آدرس : ارومیه, دروازه مهاباد, خیابان وحدت, رو به روی دادسرا , سالن ورزشی انقلاب اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به ورزشکاران و متقاضیات استفاده از این مجموعه ورزشی کرده است.


مجموعه سالن ورزشی سالن ورزشی انقلاب در رشته های امکان ارائه خدمات به ورزشکاران را دارد همچنین مجموعه ورزشی سالن ورزشی انقلاب دارای ویژگی هایی مانند میباشد که ورزشکاران و متقاضیان استفاده از این باشگاه میتوانند از این خدمات استفاده کنند.


کاربران میتوانید در صورت فعال بودن ثبت نام انلاین کلاسهای ورزشی این مجموعه و یا فعال بودن امکان رزرو سانسها در صفحه مجموعه سالن ورزشی انقلاب اقدام به خرید و یا رزرو آنلاین سانسها یا خدمات مجموعه سالن ورزشی انقلاب کنند.


همچنین برای مشاهده آدرس دقیق باشگاه سالن ورزشی انقلاب بر روی نقشه میتوانید بر روی دکمه نمایش روی نقشه کلیک کنید و همچنین برای مسیر یابی با اپلیکیشن های مسیریاب برای رفتن به ادرس مجموعه میتوانید بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش روی نقشه بر روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا این امکان برای حمل ونقل راحت تر به باشگاه سالن ورزشی انقلاب فعال شود.


کاربران یا ورزشکارانی که تجربه استفاده از مجموعه سالن ورزشی انقلاب را دارند میتوانند در بخش نظرات و تجربه استفاده از خدمات باشگاه سالن ورزشی انقلاب را برای دیگر کاربران به اشتراک بگزارند.


مدیر باشگاه سالن ورزشی انقلاب امیدوار است کاربران و ورزشکاران باشگاه سالن ورزشی انقلاب بهترین خدمات و تجربه را در مجموعه سالن ورزشی انقلاب داشته باشند.

۰ نظر برای سالن ورزشی انقلاب ثبت شده

ثبت نظر جدید

امتیاز: