سالن ورزشی
  • ۰ تومان
  • ۰

سالن چند منظوره جهادکشاورزی ارومیه

سالن چند منظوره جهادکشاورزی ارومیه

سالن چند منظوره جهادکشاورزی ارومیه

  • جنسیت : آقایان
  • آدرس : ارومیه ارومیه، جاده سلماس، اداره جهاد کشاورزی
  • تلفن :

ویژگی‌ها و امکانات سالن چند منظوره جهادکشاورزی ارومیه

رشته های سالن چند منظوره جهادکشاورزی ارومیه

  • والیبال
  • فوتسال

درباره سالن چند منظوره جهادکشاورزی ارومیه

سالن چند منظوره جهادکشاورزی ارومیه

شماره تماس :04432776010


مجموعه سالن ورزشی سالن چند منظوره جهادکشاورزی ارومیه ویژه استفاده برای آقایان واقع در شهر ارومیه به آدرس : ارومیه، جاده سلماس، اداره جهاد کشاورزی اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به ورزشکاران و متقاضیات استفاده از این مجموعه ورزشی کرده است.


مجموعه سالن ورزشی سالن چند منظوره جهادکشاورزی ارومیه در رشته های والیبال, فوتسال, امکان ارائه خدمات به ورزشکاران را دارد همچنین مجموعه ورزشی سالن چند منظوره جهادکشاورزی ارومیه دارای ویژگی هایی مانند میباشد که ورزشکاران و متقاضیان استفاده از این باشگاه میتوانند از این خدمات استفاده کنند.


کاربران میتوانید در صورت فعال بودن ثبت نام انلاین کلاسهای ورزشی این مجموعه و یا فعال بودن امکان رزرو سانسها در صفحه مجموعه سالن چند منظوره جهادکشاورزی ارومیه اقدام به خرید و یا رزرو آنلاین سانسها یا خدمات مجموعه سالن چند منظوره جهادکشاورزی ارومیه کنند.


همچنین برای مشاهده آدرس دقیق باشگاه سالن چند منظوره جهادکشاورزی ارومیه بر روی نقشه میتوانید بر روی دکمه نمایش روی نقشه کلیک کنید و همچنین برای مسیر یابی با اپلیکیشن های مسیریاب برای رفتن به ادرس مجموعه میتوانید بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش روی نقشه بر روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا این امکان برای حمل ونقل راحت تر به باشگاه سالن چند منظوره جهادکشاورزی ارومیه فعال شود.


کاربران یا ورزشکارانی که تجربه استفاده از مجموعه سالن چند منظوره جهادکشاورزی ارومیه را دارند میتوانند در بخش نظرات و تجربه استفاده از خدمات باشگاه سالن چند منظوره جهادکشاورزی ارومیه را برای دیگر کاربران به اشتراک بگزارند.


مدیر باشگاه سالن چند منظوره جهادکشاورزی ارومیه امیدوار است کاربران و ورزشکاران باشگاه سالن چند منظوره جهادکشاورزی ارومیه بهترین خدمات و تجربه را در مجموعه سالن چند منظوره جهادکشاورزی ارومیه داشته باشند.

۰ نظر برای سالن چند منظوره جهادکشاورزی ارومیه ثبت شده

ثبت نظر جدید

امتیاز: