سالن ورزشی
  • ۰ تومان
  • ۰

مجموعه ورزشی تختی

مجموعه ورزشی تختی ارومیه

مجموعه ورزشی تختی ارومیه

ویژگی‌ها و امکانات مجموعه ورزشی تختی

رشته های مجموعه ورزشی تختی

  • والیبال
  • فوتسال
  • هندبال
  • بسکتبال

درباره مجموعه ورزشی تختی

مجموعه ورزشی تختی دارای زمین های ورزشی تنیس و فوتبال و فوتسال 


مجموعه سالن ورزشی مجموعه ورزشی تختی ویژه استفاده برای آقایان واقع در شهر ارومیه به آدرس : ارومیه,خیابان کاشانی,مجمومه ورزشی تختی اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به ورزشکاران و متقاضیات استفاده از این مجموعه ورزشی کرده است.


مجموعه سالن ورزشی مجموعه ورزشی تختی در رشته های والیبال, فوتسال, هندبال, بسکتبال, امکان ارائه خدمات به ورزشکاران را دارد همچنین مجموعه ورزشی مجموعه ورزشی تختی دارای ویژگی هایی مانند میباشد که ورزشکاران و متقاضیان استفاده از این باشگاه میتوانند از این خدمات استفاده کنند.


کاربران میتوانید در صورت فعال بودن ثبت نام انلاین کلاسهای ورزشی این مجموعه و یا فعال بودن امکان رزرو سانسها در صفحه مجموعه مجموعه ورزشی تختی اقدام به خرید و یا رزرو آنلاین سانسها یا خدمات مجموعه مجموعه ورزشی تختی کنند.


همچنین برای مشاهده آدرس دقیق باشگاه مجموعه ورزشی تختی بر روی نقشه میتوانید بر روی دکمه نمایش روی نقشه کلیک کنید و همچنین برای مسیر یابی با اپلیکیشن های مسیریاب برای رفتن به ادرس مجموعه میتوانید بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش روی نقشه بر روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا این امکان برای حمل ونقل راحت تر به باشگاه مجموعه ورزشی تختی فعال شود.


کاربران یا ورزشکارانی که تجربه استفاده از مجموعه مجموعه ورزشی تختی را دارند میتوانند در بخش نظرات و تجربه استفاده از خدمات باشگاه مجموعه ورزشی تختی را برای دیگر کاربران به اشتراک بگزارند.


مدیر باشگاه مجموعه ورزشی تختی امیدوار است کاربران و ورزشکاران باشگاه مجموعه ورزشی تختی بهترین خدمات و تجربه را در مجموعه مجموعه ورزشی تختی داشته باشند.

۰ نظر برای مجموعه ورزشی تختی ثبت شده

ثبت نظر جدید

امتیاز: