سالن ورزشی
  • ۰ تومان
  • ۲.۶

سالن ورزشی تختی

سالن مجموعه ورزشی تختی ارومیه

سالن مجموعه ورزشی تختی ارومیه

ویژگی‌ها و امکانات سالن ورزشی تختی

رشته های سالن ورزشی تختی

  • والیبال
  • فوتسال
  • هندبال
  • بسکتبال

درباره سالن ورزشی تختی

مجموعه ورزشی تختی دارای زمین های ورزشی تنیس و فوتبال و فوتسال 


مجموعه سالن ورزشی سالن ورزشی تختی ویژه استفاده برای آقایان واقع در شهر ارومیه به آدرس : خیابان کاشانی,مجمومه ورزشی تختی اقدام به فعالیت و ارائه خدمات به ورزشکاران و متقاضیات استفاده از این مجموعه ورزشی کرده است.


مجموعه سالن ورزشی سالن ورزشی تختی در رشته های والیبال, فوتسال, هندبال, بسکتبال, امکان ارائه خدمات به ورزشکاران را دارد همچنین مجموعه ورزشی سالن ورزشی تختی دارای ویژگی هایی مانند میباشد که ورزشکاران و متقاضیان استفاده از این باشگاه میتوانند از این خدمات استفاده کنند.


کاربران میتوانید در صورت فعال بودن ثبت نام انلاین کلاسهای ورزشی این مجموعه و یا فعال بودن امکان رزرو سانسها در صفحه مجموعه سالن ورزشی تختی اقدام به خرید و یا رزرو آنلاین سانسها یا خدمات مجموعه سالن ورزشی تختی کنند.


همچنین برای مشاهده آدرس دقیق باشگاه سالن ورزشی تختی بر روی نقشه میتوانید بر روی دکمه نمایش روی نقشه کلیک کنید و همچنین برای مسیر یابی با اپلیکیشن های مسیریاب برای رفتن به ادرس مجموعه میتوانید بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش روی نقشه بر روی دکمه مسیریابی کلیک کنید تا این امکان برای حمل ونقل راحت تر به باشگاه سالن ورزشی تختی فعال شود.


کاربران یا ورزشکارانی که تجربه استفاده از مجموعه سالن ورزشی تختی را دارند میتوانند در بخش نظرات و تجربه استفاده از خدمات باشگاه سالن ورزشی تختی را برای دیگر کاربران به اشتراک بگزارند.


مدیر باشگاه سالن ورزشی تختی امیدوار است کاربران و ورزشکاران باشگاه سالن ورزشی تختی بهترین خدمات و تجربه را در مجموعه سالن ورزشی تختی داشته باشند.

۵ نظر برای سالن ورزشی تختی ثبت شده

میهمان

۱۴۰۲/۰۸/۰۴

عالی

پاسخ

میهمان

۱۴۰۲/۰۶/۲۲

واسع بانوان نداره بسکتبال

پاسخ

میهمان

۱۴۰۲/۰۶/۱۳

برای دختران ندارند؟

پاسخ

میهمان

۱۴۰۲/۰۶/۰۸

عالی

پاسخ

میهمان

۱۴۰۲/۰۵/۱۴

لطفاً شماره تلفن قابل استفاده در مشخصات ذکر نمایید

پاسخ

ثبت نظر جدید

امتیاز:

در حال ارسال ...